חיפוש

5 טיפים לעיצוב האמבטיה

בואו נודה בזה – אמבטיה, היא ככל הנראה החדר האהוב על כולנו מבין כל חדרי הבית. החדר בו מקבלים את הפינוק האולטימטיבי – מתעוררים בו בבוקר ושוטפים מעלינו את כל חוויות היום בערב. אין זה מפתיע שמדובר בחדר שצריך להיות החדר המושקע ביותר בתוך הבית.

אבל איך הופכים אותו לאחד כזה? איך גורמים לו להיות דומה לכל אותם חדרי האמבטיה המפנקים שראינו בטיפולי ספא שהגענו אליהם? איכשהו מרגיש שבכל מה שקשור לעיצוב חדר האמבטיה – מדובר במשימה שהיא מעט יותר מורכבת מכפי שזה נראה במבט ראשון. אל דאגה, אנחנו כאן על מנת לספר לכם הכל על חדר האמבטיה שלכם – החל מתחום מגבות אמבטיה ועד התאורה.

 

 טיפ ראשון – מגבות או לא להיות

בואו נתחיל מהפריטים הטכניים יותר שיש לנו באמבטיה, בטרם נעבור לדברים עיצוביים יותר. מגבות זה כבר מזמן לא רק מוצר שנועד לנגב את המים אחרי המקלחת. אנחנו רוצים פינוק? אנחנו רוצים! והפינוק מתחיל מהמגבות. זוכרים כמה כיף היה לכם בבית מלון ההוא, שנייה אחרי שיצאתם מהמקלחת ועטפתם את עצמכם במגבת הרכה והחמימה ההיא? בדיוק.

מגבות צריכות להיות יפות, מגבות צריכות להיות רכות ואין דבר טוב יותר בחורף, מאשר לדאוג לחמם אותן מעט לפני השימוש בהן. ההנאה – מובטחת.

מגבות

 טיפ שני – שטיח אמבטיה

רגילים לדרוך על מגבת ישנה אחרי המקלחת? בואו נעצור עם זה. מגבת ישנה גם לא נראית טוב, גם לא בדיוק נוחה ונעימה וגם לא עושה את העבודה שלה. שטיח אמבטיה עם סיבים רכים, בצבע שמתאים לצבעים הכללים של האמבטיה שלכם (או כל צבע אחר שאתם אוהבים) יעשה פה עבודה כפולה – גם יוסיף למראה החיצוני של חדר האמבטיה שלכם וגם ייתן לכם אקסטרה פינוק בשנייה שתצאו מהמקלחת.

 

 טיפ שלישי – מעט ריח עושה הבדל גדול

זוכרים את מטהרי האוויר התעשייתיים עם ריח הבריזה מהים, שהקשר בינו לבין הבריזה היה מקרי ביותר? בטוח זוכרים. בואו נשקיע מעט יותר ונרכוש לאמבטיה מפיץ ריח טוב, אחד כזה שהריח שלו מעורר אצלכם בזיכרון חוויה חיובית כלשהי – מבטיחים שזה יעשה את כל ההבדל.

 

 טיפ רביעי – בחירת תאורה

עדיין חיים עם תאורה קרה ולבנה בחדר האמבטיה שלכם ושואלים את עצמכם למה אתם נראים כה חיוורים במראה? אתם יודעים את התשובה. תבחרו תאורה מעומעמת וחמה – צהבהבה יותר ותראו איך אתם נרגעים כל פעם שאתם באמבטיה וכמה טוב אתם נראים פתאום במראה. טיפ קטן נוסף – מראה במסגרת מוארת יכולה לעשות פלאים נוספים להשתקפות שלכם.

 

 טיפ חמישי – אל תהפכו את חדר האמבטיה שלכם למזבלה

אז נכון, אנחנו רגילים לזרוק על הרצפה בגדים מלוכלכים ומגבות רטובות, אבל אם נפסיק לעשות זאת – נגלה שחדר האמבטיה שלנו הוא מקום מפנק. באמת.

עצות לאמבטיה

 

אולי יעניין אותך גם