חיפוש

3 רעיונות לצילומי תינוק מהפנטים

בתור הורים לתינוק טרי, כל המחשבה שלכם מושקעת רק בהווה, אך דווקא בגלל זה אסור לכם לשכוח את העתיד. תוך זמן לא ארוך התינוק שלכם יגדל, והתקופה הראשונה של החיים שלו תראה לכם כמו זיכרון רחוק. על מנת להנציח את התקופה המיוחדת הזו, וכדי לאפשר לתינוק שלכם להתבונן בה כאשר הוא יגדל, כדאי לבצע צילומי תינוק. כאן ניתן לכם כמה רעיונות טובים.

 

צילום עם תכשיטים

האופציה הראשונה שיכולה להפוך את צילומי התינוק שלכם לכאלו שאף אחד לא יוכל להישאר אדיש אליהם היא שרשרת ענברים לתינוק. כולנו רגילים לראות תינוקות בלי יותר מידי תוספות עליהם, וזו הסיבה ששרשרת כזו יכולה להעניק לתמונה כיוון בלתי צפוי, כזה שהופך את התמונה למרשימה הרבה יותר. כל מה שנותר לכם זה רק למצוא את השרשרת שהכי מחמיאה לתינוק שלכם.

צילום עם תכשיטים

צילום בחוף הים

חוף הים הוא מקום שבדרך כלל נקשר אצלנו לבילוי משפחתי, אולם כדאי לדעת שניתן להפיק אלבום תמונות מרהיב בחוף בים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להגיע לחוף הים סמוך לשעת השקיעה וליצור תמונות לאורך הזמן שקודם השקיעה, במהלכה וכמובן כמה תמונות ליליות. חשוב רק להגיע לחוף בשעות לא עמוסות כדי שתוכלו לצלם את התינוק בלי הפרעות מהסביבה.

 

צילום בסביבה מיוערת

עוד אפשרות לצילומי תינוק היא לערוך אותם בסביבה מיוערת. החורף הגיע ויחד איתו אנחנו יכולים לצאת אל היערות, לתפוס פטריות שרק צמחו, או לראות את השקדייה פורחת בתחילת דרכה. חשוב רק לא להגיע לצילומים ביום מעונן שיכול לפגוע באיכות של התמונות, אולם צלם טוב יוכל בכל מזג אוויר להפיק לכם אלבום תינוק בלתי נשכח.

סביבה מיוערת

על מה חשוב להקפיד

כאשר אתם מבצעים צילומי תינוק, חשוב להגיע כאשר התינוק רגוע ושמח. כפי שלמדתם להכיר לא תמיד ניתן לצפות את ההתנהגות של התינוק, במיוחד כאשר הוא נמצא בסיטואציה שכמוה הוא טרם פגש, אך נסו לחשוב מה יכול להגביר את הסיכוי שהתינוק שלכם יהיה כמה שיותר נינוח. בין אם מדובר על מזג אוויר, שעה ביום או כל גורם אחר שאתם יודעים שיכול להרגיע את התינוק שלכם.

עוד דבר שחשוב לשים לב הוא לבחור צלם מתאים. לא כל צלם שמצלם אירועים או מפיק אלבומים הוא כזה שיכול לבצע צילומי תינוק. זכרו שבצילומי תינוק אין שיתוף פעולה מה שמייצר לצלם אתגר משמעותי.

 

לסיכום

התינוק שרק נולד לכם הולך לגדול מהר מאוד, והדרך הטובה ביותר לזכור את התקופה הראשונה בחיים שלו היא בעזרת אלבום תמונות איכותי. כדי לעשות אלבום כזה כל מה שאתם צריכים זה פשוט למצוא את הצלם הנכון שיחד עם האביזרים והסביבה המתאימים יעניקו לתינוק שלכם אלבום בלתי נשכח. כאן קיבלתם סקירה על מספר רעיונות שיאפשרו לכם ליצור צילומי תינוק מהפנטים.

צַלָם

אולי יעניין אותך גם

תמונות זכוכית איכותיות
איך מייצרים תמונות זכוכית?

עולם הצילום עבר שינויים דרמטיים בשנים האחרונות, וקיימות כיום לא מעט שיטות שמאפשרות לנו להדפיס את התמונות שלנו על עצמים שונים. אחת האפשרויות שעומדת לרשותכם

קראו עוד »