חיפוש

3 טרנדים מטורפים לגופי תאורה לבית

גופי התאורה נתפסו בעבר כפריט פונקציונלי שאפשר להאיר מרחבים שונים. התמורות שעברו על עולם העיצוב הובילו לשינוי ניכר בנושא. שכן, גופים אלה מהווים כיום נדבך מרכזי בכל הנוגע לעיצוב פנים של בתים פרטיים, דירות ומשרדים. בשורות הבאות נרכז בפניכם את 3 הטרנדים המטורפים שנוכחים כיום בתחום העיצוב, כדי שתוכלו להשתמש בהם עבור כל מרחב שרק תרצו.

 

טרנד ראשון – גופי תאורה ירוקים

אי אפשר לעסוק בגופי תאורה, מבלי לציין את הטרנד החם שנמצא בבתים רבים. נדגיש שאין מדובר בגופי תאורה שמאופיינים בגוון ירוק, משום שזו לא הכוונה. הכוונה למגמה הירוקה שתופסת תאוצה בשנים האחרונות. במסגרתה, ניתן ליהנות מצריכת חשמל נמוכה יותר. שכן, הגופים הללו מאפשרים חיבור של נורות חסכוניות שצורכות אנרגיה בכמות נמוכה. לצד זאת, יש גם גופי תאורה ששואבים את האנרגיה מהשמש. אלה מתאימים לגינה ומאפשרים לחסוך באופן ניכר בהוצאות החשמל החודשיות.

 

טרנד שני – מינימליזם

ביקור בבתים שעוצבו על ידי מעצבי פנים נחשבים, יחשוף בפניכם את הטרנד השלישי שכולל התקנה של גופי תאורה מינימליסטים שכמעט ואינם נראים לעין. שכן, אלה מתחברים לתקרה ומתאימים לצבע הקיר, כך שלא ניתן להבחין בהם. מדובר בטרנד ייחודי שצפוי להישאר כאן למשך שנים, משום שהוא כולל את אפקט ההפתעה. שכן, התאורה הינה קלילה, אלגנטית ומגיחה ממקומות לא צפויים. טרנד זה מתאים במיוחד עבור מי שמאסו בגופי תאורה גסים.

גופי תאורה מינימליסטיים לבית

טרנד שלישי – ווינטג'

תכירו את הטרנד השלישי שחוזר אלינו מידי תקופה. סביר להניח שנתקלתם בו לא פעם ושאתם יודעים שהוא משתלב היטב במרחבים שמעוצבים בסגנון בוהו – שיק. מדובר כמובן בגופי תאורה בסגנון וינטג' שמחזירים אותנו לשנות ה – 70. החזרה למקורות עשויה לבוא לידי ביטוי בגופי תאורה בעלי מראה עתיק, למשל: עששיות וגופי תאורה מזכוכית עם נורות פחם.

 

טיפ לרכישה נכונה של גופי תאורה: שימו דגש על האיכות

כידוע, הבחירה בגוף תאורה מחייבת בירור מעמיק אודות הטרנדים הקיימים, כדי שניתן יהיה לבצע רכישה שתואמת לקו העיצוב הנוכחי. לצד זאת, יש לבדוק את טיב החומרים שמהם מורכב גוף התאורה. שכן, רכישה של גופי תאורה פשוטים עשויה לעלות לכם ביוקר. אלה עלולים להוות מפגע בטיחותי מסיבות שונות, לדוגמא, הם עשויים להתנפץ בעקבות התחממות של הנורה. נציין בהזדמנות זו שעליכם לבצע רכישה בחנות תאורה נחשבת ומומלצת, משום שזו תספק לכם גופי תאורה איכותיים שיהיו לא רק מעוצבים ותואמים לטרנד הנבחר, אלא גם יישמרו לאורך שנים.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן 3 הטרנדים המטורפים שקיימים כיום בתחום התאורה לבית. בשלב זה אתם מכירים בגופי התאורה הנחשבים שיהפכו את הבית או המשרד שלכם לנעים לשהייה. זו העת לפנות ליועץ תאורה מוסמך שיסייע לכם בבחירת גוף התאורה שישתלב היטב עם קו העיצוב הקיים.

גופי תאורה וינטג' לבית

אולי יעניין אותך גם