חיפוש

דלתות פנים – איזה סוגים קיימים ומה מתאים לכם?

אתם מעצבים בית חדש או מעצבים את הבית שלכם מחדש? נהדר! שיפוץ מקיף ועיצוב חכם לבית הופכים את חווית המגורים שלכם למהנה מאד ותורמים לכם באופן ניכר לאיכות החיים. אין דבר קסום יותר מאשר להכנס לבית שעוצב בדיוק בהתאם לטעם שלכם ולא פחות חשוב בהתאם לצרכים שלכם.

בית חדש או בית מעוצב מחדש הוא בית שכיף לשהות בו. הוא גורם לבני המשפחה לרצות להיות הרבה בבית ותורם כך אפילו לגיבוש המשפחתי. בנוסף, מחקרים רבים כיום מצביעים על הקשר בין סביבה נעימה לחיים רגועים ונעימים יותר, ואפילו על הקשר להצלחה בחיים.

אחד הדברים הכי חשובים כשמעצבים בית הוא הדלתות. אל תשאירו אותן לרגע האחרון וערכו את המחקר המתאים כדי לבחור את הדלתות המושלמות עבור הבית שלכם. בכתבה זו נתרכז בדלתות פנים. נפרט על הסוגים המבוקשים ביותר כיום ונעזור לכם לבחור את הדלתות שיתאימו לצרכים שלכם בדיוק!

 

סוגי דלתות פופולריים כיום

דלתות טופ רב בריח

דלתות עמידות מאד מעוצבות בקו נקי המגיעות לרוב, בשני צבעים לבן ולבן שבור הנקרא גם בחנויות מסוימות, איזבלה. אלה הן דלתות עמידות מאד שנשמרות לאורך זמן. כך הן מציעות את השילוב המושלם בין איכות ליופי.

חפשו אחר חברה מצוינת שתוכל לספק לכם דברים נוספים החשובים בדלתות פנים, כגון טריקה שקטה. לפרטים על אחת החברות הכי טובות בתחום כיום לחצו כאן: https://dlatot-bachar.com.

למי הן מתאימות?

העיצוב הנקי שלהן מציע לכם שלוש אופציות: ללא פסים בכלל, חלוקה של הדלת עם שלושה פסים לרוחב או שלושה פסים צמודים לאורך. שלושת העיצובים מאד יפים ויכולים להתאים לכל בית בעיקר לבתים המעוצבים בקו נקי.

סוגי דלתות פופולריים כיום 

דלתות פולימר

אחת הבחירות הכי נפוצות בשנים האחרונות ולא בכדי היא דלת פולימר. דלתות פולימר נצבעות בטכניקה מיוחדת הנעשת בתנור. הטכניקה המיוחדת של הפולימר מייצרת שכבה חזקה של צבע אשר לא נהרס בקלות מה שהופך את דלתות הפולימר להיות עמידות בפני מים.

עמידות בפני מים היא תכונה חשובה מאד לדלתות פנים. אם הדלת אינה עמידה למים היא תהרס בקלות, בעיקר החלק התחתון שלה שנפגש עם מים כל פעם כשאתם שוטפים את הבית.

למי הן מתאימות?

לכל סוג של בית שכן דלתות פולימר יכולות להגיע במגוון צבעים ועיצובים שיוכלו להתאים בדיוק לבית שלכם. הן השילוב המושלם בין דלת עמידה לדלת יפה.

דלתות פולימר

דלתות הזזה

דלת הזזה היא דלת שנפתחת על ידי הזזת הדלת אל תוך הקיר וכך היא לא תופסת הרבה מקום בפתיחתה.

למי הן מתאימות?

דלתות הזזה יכולות להתאים לבתים קטנים יותר או לחללים קטנים יותר. חברות מצוינות יכולות לספק דלתות הזזה באיכות מעולה ובנראות נהדרת שיאפשרו לכם להנות מהחלל שלכם בצורה מקסימלית.

לסיכום, דלת היא אחד הדברים הכי חשובים בכל בית. השכילו לבחור בדלתות שיתאימו לצרכים שלכם והזמינו אותם דרך ספקים מעולים. כך תוכלו להנות מאסתטיקה ואיכות לאורך שנים.

דלתות פנים - איזה סוגים קיימים ומה מתאים לכם

אולי יעניין אותך גם

איך לבחור דלת פנים
איך לבחור דלת פנים?

אם לפני כמה עשרות שנים מישהו היה נתקל בשאלה הזו – סביר להניח שהוא היה צוחק לעצמו, פותח את אחת מדלתות הפנים בבית שלו ומסנן

קראו עוד »