7 יתרונות של ארונות הזזה

כשעוברים דירה ומעצבים חדש חדש הדבר הראשון שבוחרים הוא ארון. ומה הפלא? הארון הוא רהיט גדול, ולכן משפיע רבות על עיצוב החדר. לכן, לפני קניית הארון כדאי לחשוב בכובד ראש איזה סוג של ארון אתם רוצים. אנחנו ממליצים על ארונות הזזה – הארונות הנכונים ביותר לחדרכם. הנה היתרונות בהם!

 

ארונות הזזה מגדילים את החדר

בניגוד לארון רגיל, ארונות שנפתחים בהזזה משווים לחדר מראה גדול יותר. הדבר קורה כי בעת פתיחת הארון, לא צריך להזיז דבר הנמצא על הרצה אם מפריע, או את שידת המיטה שבטעות מיקמתם ליד הארון. בזכות ארון ההזה לא תרגישו סרבול בעת פתיחת הארון וכך תשוו לחדרכם תחושה של חלל פתוח ולא של חלל קטן ומצומק.

 

ארונות הזזה מעוצבים ומסוגננים

כדי לשוות לביתכם החדש מראה מודרני, ארון הזזה הוא הפריט המושלם. ארון זה מעוצב ומסוגנן ונותן לחדר תחושה של חדשנות מעורבבת עם קלאס. גם אם אתם חובבי וינטג', השילוב של החדש והישן יראה מושלם בחדרכם.

בנוסף, לארונות ההזה עיצובים חדשניים נוספים, אפשר להדביק עליהם מראה ענקית לכל אורך הארון, או טפט אהוב. כך תוכלו להפוך רהיט שחובה לשים בחדר לפריט דקורטיבי שישדרג את חדרכם.

 

מותאמים גם לילדכם

מי לא זוכר שבילדותו נתפסה אצבעו בציר הארון? דבר זה לא יכול לקרות בארונות ההזה. אם יש לכם ילדים, כדאי שחישבו איזה ארון יהיה הבטיחותי ביותר. התשובה לכך היא ארונות ההזה. בנוסף, אפשר להתקין בתוך ארונות הזזה מנגנוני בטיחות שיהפכו את חווית המשתמש לבטוחה אף יותר.

 

פתיחה וסגירה נוחות למשתמש

ארונות הזזה לא עובדים עם צירים חורקים. לכן, תוכלו לפתוח את ארוון הזזה בשקט. גם אם כל בני הבית ישנים ואתם מתארגנים, אף אחד לא ישמע. בנוסף, קל מאד לפתוח ארונות, ודבר זה הופך אותם לנוחים ביותר למשתמש.

 

אין התעסקות בתיקונים

הדבר הכי טוב בארונות הזזה – לעולם לא תצטרכו לשמן יותר את הדלת, ולהתעסק עם החלודה בזיזים. תם העידן בו התעסקתם עם דלת שיצאה מהברגה או התעקמה. בארונות הזזה הברגים לא ישחקו ותחסכו לעצמכם כאבי ראש רבים.

 

ניתנים לסידור מחדש

ניתן לשנות את גובה המדפים, סדר המדפים וגודל המדפים בארון הזזה . כך תוכלו לשנות את הסדר בהתאם לשימושכם. אם למשל כשהילדים היו קטנים, רוב המדפים היו נמוכים, כשיגדלו תוכלו לשנות את סדר המדפים מבלי שום בעיות.

 

התחכום של הבניה מאפשר לאכסן בתוך הארון יותר בגדים

גם בחדרים הקטנים ביותר שלהם תכניסו את ארון הזזה הקטן ביותר, לא תתקעו בגלל בעיית אכסון. זאת משום שהמדפים בארונות הזזה מאפשרים לאכסן המון בגדים מבלי דוחק. זכרו שבארונות הזזה פתרונות אחסון שפשוט אי אפשר ליישמם בארונות עם דלתות רגילות.

ארון הזזה

אולי יעניין אותך גם

פעוט
3 שידות החתלה מעוצבות לבית

שידות החתלה לתינוקות התחילו כפתרון כך שההורים יוכלו לפעול בגמישות ונוחות מחוץ לבית, אפילו כשהילדים שלהם באים איתם. בשנת 1986 החלו להתקין ברחבי העולם שידות

קראו עוד »