חיפוש

5 שאלות שחשוב לשאול לפני הזמנת שירותי ניקיון בתים

שירותי ניקיון בתים הם דרך מצוינת לחסוך בזמן, להפחית מתח ולקבל תוצאות שמספקות אתכם, אבל לפני שאתם מזמינים שירות שכזה – חשוב לשאול את השאלות הנכונות. צעד  זה יעזור לכם למצוא חברה מקצועית ואיכותית, שתספק לכם את השירותים הדרושים לכם. כדי לעזור לכם בתהליך זה, דאגנו לרכז חמש שאלות חשובות שכדאי לשאול לפני שאתם מזמינים שירות ניקיון בתים

 

1. אילו שירותים כלולים בניקיון?

הדבר הראשון שאתם צריכים לברר הוא מהם השירותים השונים שכלולים בהליך הניקיון שהחברה מציעה. חלק מהחברות מציעות שירותי ניקיון בסיסיים, בעוד שחברות אחרות מציעות חבילות מקיפות יותר שכוללות ניקוי מעמיק, חיטוי משטחים, כביסה ועוד. מומלץ לוודא מראש מה החברה המיועדת מציעה בכדי שתוכלו קודם כל להבין האם זה מתאים לצרכי הבית שלכם, ודבר שני – להשוות מחירים. להזמנת שירותי ניקיון בתים לחצו כאן

1. אילו שירותים כלולים בניקיון

2. האם קיימים חיובים נוספים בעבור ציוד או חומרי ניקיון?

כדי לנקות כראוי יש צורך במספר כלים וחומרים שונים, כגון שואבי אבק, אקונומיקה ועוד. קיימות חברות ניקיון מסויימות שעשויות לגבות תשלום נוסף בעבור ציוד וחומרים אלה. מומלץ לברר מראש האם אכן קיים חיוב נוסף. ניתן גם לספק את הציוד בעצמכם במידת הצורך בכדי להפחית עלויות, אך חשוב לסגור את זה מראש עם חברת הניקיון כדי שלא יהיו שום הפתעות.

2. האם קיימים חיובים נוספים בעבור ציוד או חומרי ניקיון

3. האם ניתן לבקש בקשות מיוחדות בניקיון הבית?

כל בית ומשפחה הם שונים אחד מהשני, ועל כן גם צרכי הניקיון שלנו יכולים להיות שונים. לדוגמה, אם יש לכם חיית מחמד והשיערות שלה נדבקות למשטחים השונים, או שאתם עומדים לארח אירוע בסלון ואתם רוצים להבריק אותו בצורה מיוחדת- לעיתים תרצו שירותים נקודתיים ומומלץ לשאול את חברת הניקיון מראש האם הם יכולים לספק אותם.

דבר זה יעזור לכם להבטיח את זה שתקבלו את השירותים הדרושים לכם כך שהבית יראה במיטבו ובצורה שמתאימה לכם ביותר.

 

4. האם לעובדי הניקיון ולחברה עצמה יש ביטוח?

כשאנחנו מכניסים אנשים לבית שלנו, אנחנו גם רוצים לשמור עליהם וגם על הרכוש שלנו. לכן חשוב לוודא שלעובדי הניקיון יש ביטוח במידה ומשהו קורה, והפוך- שהחברה תיקח אחריות על פגיעה לא מכוונת בציוד כזה או אחר במהלך תהליך הניקיון בבית.

 

5. מהי מדיניות הביטולים של החברה?

לבסוף, כדאי לשאול על מדיניות הביטולים של חברת הניקיון. קיימות חברות שעשויות לגבות עמלה בעבור ביטולים על פי נהלים מדוייקים, בעוד שחברות אחרות יכולות להיות גמישות יותר. היכרות עם מדיניות הביטולים מבעוד מועד תעזור לכם להימנע מחיובים וסיבוכים בלתי צפויים.

 

לסיכום

אם תשאלו את חמש השאלות הללו בטרם הזמנת שירותי ניקיון לבית שלכם, תוכלו להצליח למצוא חברה מקצועית שתספק את השירותים הנדרשים לכם בצורה נוחה ויעילה.

5 שאלות שחשוב לשאול לפני הזמנת שירותי ניקיון בתים

אולי יעניין אותך גם

הדפסה על קנבס
הדפסת תמונות על קנבס

מאז פריצתו של העידן הדיגיטלי, כמעט ונעלמו אלבומי התמונות הפיזיים מחיינו. אנחנו כבר לא מעלעלים באלבומים הישנים כדי להיזכר באירועים, אלא גוללים בטלפון. עם זאת,

קראו עוד »