חיפוש

5 רעיונות למתנות מרגשות לאם ולתינוק

אין דבר מרגש יותר מהולדת תינוק. להביא חיים לעולם הזה הוא דבר מדהים ונפלא אשר בא אחרי כמה חודשים טובים בהם האמא סוחבת את התינוק בבטן שלה. חודשים מאתגרים מבחינה הורמונלית וגם מבחינת שינוי גוף האישה. לכן, כאשר אתם הולכים לקנות מתנה לתינוק, תחשבו גם על האמא ותעשו לה טוב על הלב. הנה לכם 5 רעיונות למתנות מרגשות לאם ולתינוק! 

 

1. שרשרת מיוחדת

יש לנו את השרשרת בשבילכם – שרשרת ענברים 100% אותנטיות אשר מתאימה גם לתינוקות. היא עשויה מענבר שהוא אבן חן עם תכונות רוחניות. ישנם כמה סוגי שרשראות ואין שרשרת אשר דומה לשנייה. הענבר נחשב לאבן אשר מאזנת ומטהרת את הגוף. מתנה מיוחדת ומרגשת מאוד!

1. שרשרת מיוחדת

2. אלבום תמונות

עוד מתנה מרגשת מאוד. לקנות אלבום תמונות אשר מתחיל בתמונות של ההריון עצמו. תכתבו באלבום מכתב יפה ואל תשכחו להשאיר מקום לתמונות עתידיות כך שהאם תוכל לפתח את התמונות של התינוק וגם של הגדילה שלו. תבדקו שיש באלבום אופציה לכתוב גם כמה דברים כך שהאלבום יהפוך למין אלבום מסע. כאשר התינוק יגדל להיות בוגר, הוא יוכל להנות לראות את התהליך!

 

3. מארז נחמד

מארז מושקע בנושא מסוים יכול להיות רעיון נפלא. לדוגמא, תוכלו להכין מארז ספא לאם ולתינוק. לשים במארז הזה סבונים, מגבות יפות, מסכת פנים לאמא, קרם גוף וכל מה שרק יעלה לכם לראש. תנסו לחשוב מה יכול להיות שימושי לאמא. מה יכול לעזור לה כדי לקחת קצת זמן לעצמה ומה יכול להיות נחמד שיהיה לתינוק גם כן.

 

4. חולצות מודפסות

חולצות אשר מודפסות עליהם משפטים חמודים. לדוגמא תוכלו לכתוב על החולצה של התינוק: ״יש לי את האמא הכי טובה בעולם״ ותוכלו לכתוב משפט על חולצת האם גם כן. תנסו להיות יצירתיים ולכתוב משהו שיצחיק את האמא כל פעם שהיא תראה את התינוק עם החולצה הזו. תשקיעו בזה מחשבה. אתם מכירים אותה הכי טוב!

4. חולצות מודפסות

5. סשן תמונות

מתנה מיוחדת שתרגש את האם בוודאות. סשן תמונות שלה עם התינוק החדש כך שיהיה לה זכרונות יפים ומתוקים. בנוסף, תפתחו לה את התמונה שהיא הכי אהבה ותכניסו אותה למסגרת יפה כך שהיא תוכל לשים אותה בבית שלה. אם קניתם לה את האלבום שבמספר 2, תוכלו אפילו לשלב את שתי המתנות הללו!

 

לסיכום

כיום, כאשר אישה יולדת אנחנו לרוב קונים מתנות גם לאם וגם לתינוק. יש מגוון רחב של רעיונות. אנחנו ריכזנו לכם 5 מהם כדי לעזור לכם לפתוח קצת את הראש. שרשרת מיוחדת, אלבום תמונות, מארז נחמד, חולצות מודפסות וסשן תמונות הם רעיונות מהממים אשר יגרמו לאמא לחייך את החיוך הכי גדול שלה. תזכרו – אתם מכירים אותה הכי טוב ואתם יודעים מה הדבר שהיא הכי תאהב לקבל!

5 רעיונות למתנות מרגשות לאם ולתינוק

אולי יעניין אותך גם

הדפסה על קנבס
הדפסת תמונות על קנבס

מאז פריצתו של העידן הדיגיטלי, כמעט ונעלמו אלבומי התמונות הפיזיים מחיינו. אנחנו כבר לא מעלעלים באלבומים הישנים כדי להיזכר באירועים, אלא גוללים בטלפון. עם זאת,

קראו עוד »