חיפוש

4 רהיטי חובה בחדר של הנער המתבגר

רהיטים לטווח גילאי הנוער שונים מאוד מרהיטי ילדים. במיוחד כשמדובר בנער מתבגר שכבר מגיע עם רצונות ודרישות משלו וכבר אי אפשר לבחור בשבילו. כשאתם רוצים לבחור רהיטים לנער או נערה חשוב להגיע מוכנים עם הידיעה שהוא ירצה דברים רבים ויהיו לו סטנדרטים מסוימים. אתם כהורים צריכים לכוון אותו ולעזור לו לבחור את הרהיט המתאים והבריא ביותר בעבורו וזאת גם בהתאם ליכולת הכלכלית שלכם. 

 

רהיטים לנוער

אתם בטח זוכרים את זה כאילו זה היה אתמול, את היום שבו הלכתם לבחור לילד\ה שלכם את הרהיטים הכי מתוקים ויפים שהיו בחנות. בחרתם סגנון, צבע ואיכות. אנחנו מקווים שהזיכרון מתוק כי נערים מתבגרים הם קצת יותר דעתניים.

אתם תצטרכו לעזור להם להחליט על ריהוט מתאים בהתאם לצרכים של הנער ולחלל (החדר שלו) שאליהם הם מיועדים. כך למשל, אם אין לו מספיק מקום בחדר להכניס ספה לאירוח, יש מגוון פופים איכותיים שניתן להזיז ממקום ולמקום כדי לכפות על בעיית המקום.

 

שולחן כתיבה

שולחן הכתיבה הוא מרכזי מאוד בחיים של הנוער. שם הם לומדים לבגרויות, מכינים שיעורי בית ולומדים למבחנים. השולחן צריך להיות בגובה שתואם לילד שלכם בשביל לשמור על תנוחת הישיבה שלו בריאה, על הגב זקוף ועל הצוואר ישר. אז נכון, הילד צומח וגדל כל חצי שנה, אבל אתם יכולים לדעת בערך מה גובה השולחן שיהיה המתאים ביותר עבורו כבר עכשיו.

 

הממלכה של בני הנוער: המיטה

אנחנו בוודאי לא צריכים לספר לכם: בני הנוער מבלים הכי הרבה זמן מהיממה שלהם במיטה. הם יושבים עליה עם חברים, מביאים בנות\ בני זוג ראשונים או סתם שוכבים אחרי מקלחת על המיטה שעות עם הטלפון מול האינסטגרם והטיקטוק. שלא נדבר על כמות הזמן שלוקח להם לצאת ממנה בבקרים.

בקיצור, המיטה של המתבגר היא המקום החשוב לו ביותר. בחרו גודל שגם תואם את המרחב שהחדר שלו מאפשר אבל גם מאפשר לו נוחות מרבית וספייס על המיטה. תנו לנו לגלות לכם משהו: על נוחות מקסימלית במיטה הם לא הולכים להתפשר אתכם.

 

ארון בגדים

בכל נושא הארון אנחנו חושבים שיש לכם יותר מרחב תמרון. כי מי רוצה להקדיש כל כך הרבה מקום לאחסון בחדר. כוונו את בן\ בת הנוער לארון שיאפשר לו לאחסן את הבגדים שלו בנוחות ואולי גם את המצעים אם אתם כבר קצרים במקום.

 

כיסא ישיבה

מוצר משלים לשולחן הכתיבה הוא כמובן הכיסא שעליו יושב הילד\ה. בחרו כיסא נוח שמתאים לשולחן ויכול להיכנס תחתיו בשביל לאפשר מרחב בחדר לאחר הלמידה. בדקו את המשענת: שהיא אורטופדית, נוחה ומספיק גבוה בשביל הילד\ה בהתאם לגובה שלו\ה.

 

לסיכום

החדר של הילד\ה שלכם הוא הממלכה שלו. בני הנוער מבלים שעות ארוכות בחדר. התפקיד שלכם הוא לתמרן בין הרצונות שלו לבין הצרכים האמיתיים שלו. בהצלחה! 

רהיטים אצל נער מתבגר

 

אולי יעניין אותך גם

עיצוב בית
טיפים לעיצוב הבית

הבית הוא המקום שבו אנו מבלים את רוב זמננו ולכן חשוב שהוא יהיה מקום נעים ומזמין. עיצוב הבית הוא תהליך אישי שמאפשר לכם להביע את

קראו עוד »
לשמור על ריהוט גן
איך לשמור על ריהוט גן?

ריהוט גן מוסיף קסם ופונקציונליות לחללים החיצוניים שלנו, ומספקים אזור נוח ומזמין להירגע ולחבר. עם זאת, חשיפה לפגעי מזג האוויר עלולה לגבות מחיר מריהוט הגן

קראו עוד »