חיפוש

4 פריטים שיהפכו את הבית שלכם לחמים ונעים

רבים מאתנו נוטים לחשוב שצריך לבצע צעדים משמעותיים, כדי לשנות את העיצוב הקיים בבית. מומחים בתחום עיצוב הפנים סוברים אחרת. שכן, לדבריהם יש פריטים מסוימים שיכולים להפוך כל חלל בבית לנעים ומזמין. כך שלא צריך להפוך את אריחי הרצפה או לבצע חיפוי בקירות. הישארו כאן ותגלו מהם הפריטים האלה שישנו את האווירה במינימום מאמץ.

 

פריט מספר 1 – טפט

בשנים האחרונות ישנה עלייה במודעות בכל הנוגע לשימוש בטפטים. המוצר שנחשב עד לא מזמן כמיושן, הפך להיות חלק בלתי נפרד מחללים מעוצבים שונים. מי שרוצים להפוך את הבית הקר לחמים ונעים, צריכים להוסיף טפט לחדר השינה, הסלון או המטבח. שכן, אלה תורמים ליצירת אווירה מזמינה. נדגיש שפתרון זה מתאים לכל בית, משום שיש מגוון עצום של טפטים, כך שכל אחד יכול לבחור את ההדפס המתאים ביותר עבורו.

פריט מספר 1 – טפט 

פריט מספר 2 – אותיות מוארות

הפריט שיוצג בפניכם כעת, מתאים למי שמחפשים אחר פריטים מעוצבים שאי אפשר למצוא בכל מקום. שכן, בחרנו להציע לכם לרכוש אותיות מוארות שתוכלו להשיג אצל מעצבים נבחרים בלבד. נסביר בקצרה את המראה של אותיות אלה, למקרה שטרם נתקלתם בהן בעבר. מדובר בעצם באות גדולה מזכוכית שחרוטים על גביה סמלים, ציורים ומשפטים. תוכלו לרכוש אותה במתנה לבית שלכם או להעניק אותה במתנה לאדם אחר. רגע לפני שנציג את הפריט הבא, נציין שכל אחד יכול לבחור את האות המתאימה לו ואת עיצובי החריטות שיופיעו על גביה.

 

פריט מספר 3 – וילון

בעבר היה נהוג לראות בווילונות כפתרונות הצללה בלבד. היום זה ידוע שיש בהם הרבה מעבר להצללה. שכן, מדובר בפריט מעוצב שמשדרג כל חדר. מי שיבחרו בווילון רך למגע, יוכלו ליצור בקלות אווירה חמימה ומזמינה. נציע בהזדמנות זו להוסיף פריטי עיצוב נוספים, לדוגמא:

  • שטיח
  • כריות
  • מובייל

בחירה בתוספות אלה צפויה להגדיל את תחושת החמימות בחלל.

 

פריט מספר 4 – תאורה

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק בפריטים שיחממו את הלב, מבלי לציין מילה או שתיים על התאורה. שכן, יש לה תפקיד חשוב בהקשר זה. נבקש מכם לבדוק את סוג התאורה שיש בביתכם כרגע ונמליץ להסיר את הנורות הלבנות במידה ותגלו שהן נוכחות בחלל. שכן,  תאורה שכזו גורמת לבית להיראות קריר במיוחד. שימוש בנורות צהובות לעומת זאת, צפוי להביא לתחושת החמימות הרצויה.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן 4 הפריטים שיהפכו את הבית שלכם לחמים, נעים ומזמין. עכשיו, כשאתם מכירים בפריטים הללו, תצטרכו רק להשיג אותם ולשנות את מראה הבית שלכם ב – 360 מעלות. נאחל שתדעו תמיד לקרוא מדריכים עדכניים שעוסקים בתחום העיצוב, כדי שתוכלו לערוך בכל פעם את השינויים הנחוצים בבית, אלה שיאפשרו לכם להרגיש בו בנוח.

בית חם ונעים

אולי יעניין אותך גם

בדק בית
3 שלבים לתהליך של בדק בית

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר התושבים שפונים אל חברות בדק בית, במטרה להסתייע בשירותיהם המקצועיים. הדבר נודע לנו לאחר ששוחחנו עם חברים, מכרים

קראו עוד »