חיפוש

4 כללים חשובים לשיפוץ הבית

שיפוץ הבית אינו עניין של מה בכך, סביר להניח שאתם יודעים זאת.

לא מעט אנשים חוששים מלהתחיל בהליך זה, מכיוון שהוא כרוך הרבה פעמים במפגש עם אנשי מקצוע שלא מבצעים את עבודתם נאמנה.

אם גם אתם חוששים מעניין זה, כדאי שתקראו את השורות הבאות, בהן נציין בפניכם כללים שחשוב שתציגו בפני השיפוצניק הנבחר, אלו יאפשרו לכם לדעת שבחרתם בשיפוצניק המתאים.

 

אז רגע לפני שאתם פונים אל שיפוצניק נחמד שהשאיר לכם פלאייר מעניין בדואר, כדאי שתקראו את השורות הבאות לעומק ותגלו מהם 4 הכללים החשובים לשיפוץ הבית:

  1. תבדקו שאיש המקצוע שמגיע לערוך את השיפוץ מקפיד על לוחות זמנים

אתם רוצים הרי לקבל תאריך שבו הדירה שלכם תהיה מוכנה, וזאת מבלי לגלות שהדבר נעשה תוך פגיעה באיכות העבודה. שיפוצניק טוב, יודע לתכנן מראש את לוחות הזמנים שלו, כך שהוא יכול להציב בפניכם את התאריך הסופי להבטיח שהשיפוץ והעיצוב של הבית יהיו מוכנים עד תאריך זה.

 

  1. תבקשו לקבל את האפשרויות השונות לעיצוב הדירה

אתם רוצים לשפץ את הבית וחשוב לכם לדעת מה תהיה התוצאה הסופית. לכן, אתם צריכים לראות מראש את האפשרויות השונות ואת התכניות העיצוביות של הדירה, כך תוכלו לדעת פחות או יותר איך הדירה שלכם צפויה להיראות בסוף ההליך.

 

  1. תציגו את כל הפרטים שחשובים לכם

איש מקצוע טוב שעוסק בתחום שיפוץ דירה לא יתחיל את ההליך לפני שהוא יושב אתכם בפגישת ייעוץ מסודרת, במהלכה, הוא יכול להבין את הצרכים שלכם ואת האופן שבו אתם רואים את הבית בסוף ההליך. עליכם להיערך מראש לפגישה זו, כדי שתוכלו להציג רשימה מסודרת ולא להתלבט ולבזבז זמן יקר במהלך הפגישה עצמה. לכן, מומלץ להכין רשימה שתכלול את הפרטים הבאים:

  • החללים בבית שאתם רוצים לשפץ (אם יש חדר או אזור מסוים שאתם בוחרים להשאיר כפי שהוא, חשוב לציין זאת מראש).
  • פריטים מסוימים שחשוב לכם שיהיו.
  • צבעים מסוימים שאתם אוהבים ורוצים להוסיף ועוד.

 

  1. תבחרו רק באביב קופלר

אם אתם מעוניינים לערוך שיפוץ לדירה וחוששים מלהתחיל את ההליך, כדאי שתדעו שאתם יכולים לבחור נכון וליהנות מהתהליך. איך תוכלו לעשות זאת? פשוט מאוד, תפנו אל אביב קופלר שמתמחה בשיפוץ דירות עד 21 יום.
אביב תהיה קשובה אליכם ותהיה שם בשביל לשמוע את הכללים שלכם וליישם אותם.
בעת שיחת הייעוץ עם אביב, תוכלו לקבוע  את התאריך לתחילת העבודה וסיומה, בידיעה שתקבלו את המפתח בחזרה בתאריך שנקבע ביניכם מראש ולא דקה לאחר מכן.

אלו היו 4 הכללים שחשוב שתדעו רגע לפני שתתחילו לשפץ את הבית.
יישום של כללים אלו יבטיח לכם שתוכלו לחוות את הליך השיפוץ על הצד הטוב ביותר.

 

אולי יעניין אותך גם