חיפוש

4 יתרונות בשימוש בשולחן עמידה

בישראל שנת 2021 אנשים רבים עובדים שעות ממושכות מול מחשב.

הדבר גורם לכך שבמשך שעות רבות לאורך היום, אנו נמצאים במצב של ישיבה ואפילו של כיפוף תמידי של הגב שאינו בריא לגוף שלנו.

פתרון יצירתי שנמצא לבעיה זו הינו שולחן עמידה: שולחן אשר מתכוונן בין מצבי ישיבה למצבי עמידה ומאפשר לאנשים לעשות הפסקה במהלך שעות הישיבה

הממושכות.

במאמר זה יפורטו- 4 יתרונות בשימוש בשולחן עמידה.

 

שולחן עמידה משפר את הבריאות שלכם

היום כל המומחים כבר יודעים ששעות ישיבה ממושכות ללא תזוזה מול המחשב גורמים לבעיות בריאותיות אינסופיות. החל מכאבי גב הנגרמים מלחץ ממושך שמופעל על דסקיות עמוד השדרה, דרך קימורים שנוצרים בגב בגלל תנוחת ישיבה לא נכונה, ועד להגעה למצבים בהם יכולה להיווצר פריצת דיסק. דברים אלו ניתן לשפר ואף לפתור על ידי מעבר לשולחן עמידה: פתרון מהפכני שיגרום לכך שתוכלו לרענן את משכי זמן הישיבה הארוכים על ידי מעבר לעמידה מדי פרק זמן.

 

שולחן עמידה משפר את מצב הרוח ומפחית לחץ ועייפות

בדיוק כפי שספורט משפר את מצב הרוח שלנו, כך גם שימוש בשולחן עמידה. מחקרים מראים שאנשים המשתמשים בשולחנות עמידה מדווחים על פחות לחץ ועייפות במהלך היומיום שלהם לעומת אנשים שיושבים במהלך יום עבודה שלם. שולחן עמידה משפר לא רק את מצב הרוח אלא גם תורם לאנרגטיות ולתחושת עוררות לאורך כל היום.

 

הידעתם? אנשים שמשתמשים בשולחנות עמידה יותר פרודוקטיביים בעבודה

לא רבים יודעים כי לא רק ששולחנות עמידה משפרים את הבריאות ואת מצב הרוח, אלא גם תורמים באופן ישיר להספק שלנו ולפרודוקטיביות של העבודה עצמה. כלומר, באותו פרק זמן תוכלו לשפר את התפוקה שלכם משום שתסבלו פחות מכאבי שרירים, כאבי גב ועייפות כללית.

 

שולחן עמידה שתוכלו גם לעבוד אתו בישיבה: 2 מוצרים במחיר אחד

משום ששולחן העמידה מתכוונן ניתן לכוון את הגובה שלו כך שיתאים גם לאנשים יושבים וגם לאנשים עומדים. לא תצטרכו אך ורק לעמוד מעכשיו והלאה, אלא תוכלו לשלב את עבודתכם בישיבה יחד עם עבודה בעמידה, במינונים קטנים שישפרו את התפוקה שלכם, את הבריאות שלכם, ואת מצב הרוח שלכם. חשוב לציין כי גם עבודה אך ורק בעמידה במשך שעות ממושכות אינה דבר בריא. הפתרון כמו תמיד הוא לאזן בין השניים.

 

לסיכום

אין ספק ששולחנות עמידה הם הדבר החם הבא בישראל 2021. לשולחנות עמידה יש יתרונות רבים: ישיבה ממושכת הוכחה כגורמת לבעיות בריאותיות רבות, והמעבר לעמידה על ידי שולחן עמידה יכולה להפחית בעיות אלו באופן משמעותי. יתרון זה, יחד עם יתרונות אחרים כגון שיפור מצב הרוח ושיפור הפרודוקטיביות בעבודה, הופכים את שולחן העמידה למוצר משתלם ומהפכני, שתצטערו שלא רכשתם לפני כן.

 

איש עובד

אולי יעניין אותך גם

עיצוב בית
טיפים לעיצוב הבית

הבית הוא המקום שבו אנו מבלים את רוב זמננו ולכן חשוב שהוא יהיה מקום נעים ומזמין. עיצוב הבית הוא תהליך אישי שמאפשר לכם להביע את

קראו עוד »
לשמור על ריהוט גן
איך לשמור על ריהוט גן?

ריהוט גן מוסיף קסם ופונקציונליות לחללים החיצוניים שלנו, ומספקים אזור נוח ומזמין להירגע ולחבר. עם זאת, חשיפה לפגעי מזג האוויר עלולה לגבות מחיר מריהוט הגן

קראו עוד »