אמאל'ה אני אמא! – 4 טיפים לאימהות טריות

בשנים האחרונות ישנו שיח ער בנוגע לאימהות שלא היה קיים בעבר. שכן, עד לפני כמה שנים היה נהוג לסבול בשקט ולא לשתף אף אחד אודות הקשיים שעולים בעת גידול ילדים והקמת משפחה. השינוי המיוחל גרם לנו להוציא סדרת מדריכים מקיפה שתציג בכל פעם כל מיני טיפים שנוגעים לגידול ילדים. הפעם, בחרנו להציג טיפים שמיועדים לאימהות טריות. אם ילדתן לאחרונה, כדאי שתישארו פה ותגלו את כל הפרטים החשובים שיקלו עליכן בגידול הבייבי שלכן.

 

תכירו את הטיפ  ה – 1 שיאפשר לכן לקבל כמה רגעים לעצמכן

אימהות טריות רבות מנסות לבצע את מטלות הבית בזמן שהבייבי מעסיק את עצמו. הבעיה היא שמדובר בתינוק קטן שעדיין לא יכול באמת להעסיק את עצמו לזמן ממושך. ההמלצה שלנו היא להשתמש בעזרים שיאפשרו לו לחקור את העולם. בזמן שהוא יתעניין וישחק, אתן תוכלו לבצע את אחת או יותר מהפעולות הבאות:

  • לשטוף כלים
  • לנקות את המיקרוגל
  • להחליף בגדים
  • להתאפר ועוד

הפתרון שלנו הוא להשתמש בטרמפולינה, אוניברסיטה או פוף. אלו אפשרויות שיכולות להעסיק את הבייבי שלכן ל – 10 דקות לפחות. חשוב מאוד לשים לב שאתן נמצאות בקרבת מקום, משום שזה חשוב שהבייבי יימצא בזווית העין שלכן.

אמהות טריות

תכירו את הטיפ  ה – 2 שיאפשר לכן להכיר את ההתפתחות של הבייבי שלכן מקרוב

לא למדנו על התפתחות הילד בבית הספר או בתיכון. מדובר במידע שאנחנו צריכות להשיג באופן עצמאי במהלך השנים. לכן, ההמלצה שלנו היא להיכנס לבלוגים ואתרים שיש בהם מאמרים מעמיקים שיציגו את כל האינפורמציה הדרושה על התפתחות תינוקות. אנו ממליצות בחום על אתר בשם נשים קוראות ללדת שלימד אותנו המון בתחום זה.

 

תכירו את הטיפ  ה – 3 שיאפשר לכן להרגיש יותר טוב

כל אחת מאתנו חוותה את הרגע שבו היא רצתה לעזוב הכול וללכת. מדובר לא פעם במצבים שבהם הבייבי צורח ללא הפסקה מסיבה שאינה ברורה. אם תחוו את התופעה הזו שוב בקרוב, כדאי שתדעו שעליכן לצאת מיד מהבית עם הפריטים הבאים:

  • מנשא
  • בקבוק אוכל לתינוק
  • כסף קטן
  • עגלה

יציאה לאוויר הפתוח תאפשר לכן להרגיש יותר טוב. רק אל תשכחו להצטייד בקפה לפני ההליכה.

אמהות טריות

תכירו את הטיפ  ה – 4 שיאפשר לכן לשמור על כושר

נשים רבות רוצות לבצע פעילות גופנית, אך הן לא מוצאות את הזמן לכך. ההמלצה שלנו היא להניח את הבייבי על המנשא בזמן שהוא ישן ולצאת להליכה. כך תוכלו לנצל את הזמן ה"מיותר" שבו הוא ישן במיטה ואתן צריכות ללכת על קצות האצבעות ברחבי הבית.

 

לסיום

מדריך זה הציג בפניכם 4 טיפים חיוניים שיאפשרו לכן לגדל את הבייבי בהנאה רבה. נאחל לכן שתיישמו את כולם אחד אחרי השני ושתיהנו מגידול הילדים שלכן.

אמהות טריות

אולי יעניין אותך גם

טיפים לבחירת סידור עם שם
טיפים לבחירת סידור עם שם

הסידור משמש אותנו לאורך התפילות השונות. גם במקרה בו אנחנו פשוט רוצים להודות ולהתפלל מקרב הלב, אנחנו פותחים את הסידור היקר לליבנו. החשיבות הרבה של

קראו עוד »