חיפוש

4 הסיבות שבגללן בוחרים במחסום חניה חשמלי לשמירה על חנייה

לאחרונה נדמה לנו שמספר מחסומי החניה החשמליים בשכונתנו גדלו באופן ניכר. שכן, החניות שנמצאות בקרבת מקום מתהדרות בהן ושומרות את מקום החניה לבעליהן בלבד. יצאנו לבדוק מה הוביל לתופעה זו וחזרנו עם 4 סיבות שכל בעל חניה צריך להכיר בהן מקרוב. הישארו כאן ותגלו את כל המידע החיוני, כדי שתוכלו לשמור על החניה שלכם באופן הטוב ביותר.

 

מפחית את הסיכוי לוויכוחים

סביר להניח ששמעתם לא פעם או שלקחתם חלק בוויכוחים שאירעו בעקבות הימצאותם של רכבים במקומות חניה שמורים. תרחיש שכזה הפך להיות מוכר בקרב רבים, בגלל שיש אנשים שבוחרים מסיבה לא ברור, להעמיד את רכבם בחניה שלא שייכת להם. תרחיש שכזה לא יקרה למי שבוחרים במחסום חניה חשמלי, משום שהוא מונע את הכניסה למקום החנייה ומקנה גישה אך ורק לבעל הרכב שרכש אותו.

מחסומי חניה חשמליים

חוסך זמן

הצבה של מחסום חניה תחסוך זמן רב לבעלי הרכב ממגוון סיבות. תחילה, ייחסך ממנו לחפש אחר בעל הרכב שתפס את מקום החניה שלו. זוהי סיטואציה מתסכלת במיוחד שמתרחשת לא פעם והיא עשויה לארוך מספר שעות. שנית, לא יהיה צורך בהמתנה לגרר שיבוא לאסוף את הרכב שתפס את מקום החניה. כך שניתן להבין מבחינה זו שהצבת מחסום חניה חשמלי לשמירה על החניה תקל עליכם ותאפשר להגיע לחניה ולהוציא ממנה את הרכב ללא עיכובים מיותרים.

 

שומר על החיים שלכם

אי אפשר להתעלם מהמקרים המצערים שאירעו בשנים האחרונות במהלך וויכוחים על חנייה. לצערנו, יש לא מעט אנשים שקיפחו את חייהם בגלל שהם ביקשו מאחרים לצאת מהחניה הפרטית שלהם. נדגיש שהסיכוי לקיומו של תרחיש זה, עשויה לפחות באופן משמעותי במידה וייעשה שימוש במחסום החניה החשמלי.

מחסומי חניה חשמליים

קל לתפעול

השימוש במחסום החניה החשמלי הינו קל ביותר ממגוון סיבות. בתור התחלה, המשתמש לא צריך לצאת מהרכב, כדי לפנות את מקום החניה. כל שעליו לעשות זה להשתמש בשלט רחוק שיוריד את המחסום כלפי מטה או מעלה בעת הצורך. בנוסף לכך, המחסום הינו נייד.

כך שניתן יהיה לפרק אותו בקלות ולהעבירו לחניה אחרת במקרה הצורך (מתאים למי שגרים בדירה שכורה או אחרים שצפויים לקבל מקום חניה חלופי בקרוב). היתרון האחרון שיוצג במדריך זה נוגע לתפעול של המחסום שנחשב לקל למדי. כך שאינכם צריכים להיות מומחים בתחום הטכנולוגיה, כדי להשתמש בו.

 

השורה התחתונה – כדאי להשתמש במחסום חניה חשמלי

מדריך זה גילה בפנינו שבחירה במחסום חניה חשמלי הינה חיונית עבור כל בעל חניה באשר הוא. שכן, זו מאפשרת לשמור על מקום החניה בקלות, מונעת סכסוכים עם עוברי אורח ושכנים ואף חוסכת זמן רב. כך שכעת, נותר לנו ולכם רק לבחור את מחסום החניה המתקדם ביותר שישמור על מקום החניה.

מחסומי חניה חשמליים

אולי יעניין אותך גם