חיפוש

4 דרכים לשפץ את הבית באופן עצמאי

שיפוץ דירה למעשה מתחיל עוד לפני השיפוץ המעשי, אלא בשלב התכנון וההשראה שלכם, למעשה זה השלב שבו אתם פותחים את הראש ומחליטים כיצד אתם רוצים שהבית המשופץ שלכם יראה. הרבה פעמים קשה לדעת מאיפה מתחילים ומה בדיוק אחנו רוצים להשיג לאחר שיפוץ הבית, אך כדי להשקיע זמן ומחשבה על האופן שבו תרצו את הבית שלכם. נסו לחפש השראה אונליין או ממגזינים עיצוביים אחרים. ריכזנו עבורכם כמה דברים חשובים שיעזרו לכם לשפץ לאחר שלבי ההשראה.

 

בניית תוכנית שיפוצים

את שלבי תכנון השיפוץ והתכנון ניתן לבצע לבד מול מעצבת פנים או אדריכל. תכנון לבד ייחסוך לכם לא מעט כסף, אך ייקח לכם לא מעט זמן. מומלץ שעין מקצועית כן תעיף מבט בכל מקרה וגם תסב את תשומת ליבכם לאלמנטים ופרטים חשובים שאולי אתם לא הצלחתן לראות. כאשר בונים תכנים עם בעלי מקצוע, בשלב הראשוני הוא ישאל לגבי הצרכים שלכם ויבנה את הפרוגרמה במילים של תכנון החדרים שלכם.

 

כלים מיוחדים

פעמים רבות כאשר עושים שיפוץ, חשוב להבין את חשיבות של כלי העבודה שבעל המקצוע או אתם (אם אתם מבצעים זאת בעצמכם) מברגה אימפקט למשל היא מברגה בלתי נפרדת מארז הכלים, היא בעיקר תהיה אידיאלית לפרויקטים של עשה זאת בעצמך, התקנה של דק או סככה, הצבה של גדרות, תלייה של מדפים, משימות של פירוק והרכבה ועוד.

מברגה תאפשר לכם לעשות שיפוץ עצמאי ברחבי הבית שלכם ולקדוח דרך חומרי גלם מסוגים שונים. המקדחה מתמודדת עם אתגרים כמו חומרים שונים בצורה טובה יותר מכל מקדחה אחרת והיא תהיה מעולה עבור השיפוץ הבייתי שלכם.

 

כלי עבודה ללא פשרות

מעבר למקדחה איכותית שמאוד מאוד חשוב שתהיה לכם בעת השיפוץ, אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך שיהיה לכם כאשר אתם מבצעים שיפוץ הם כלי עבודה איכותיים ללא פשרות, בעיקר אם אתם מבצעים את השיפוץ שלכם לבדכם. דרור כלי עבודה מספקים כלי עבודה איכותיים לכל סוגים השיפוצים, בין אם אתם צריכים ארגזי כלים או כלים חשמליים, תוכלו למצוא שם הכל במחירים טובים על מנת לשפץ את הבית שלכם בצורה הטובה ביותר.

 

צביעת הדירה

אחת מהפעולות הפשוטות יותר אבל משדרגות היא דווקא צביעת הדירה. צביעה של הדירה יכולה להיות פרויקט שנחשב יחסית קליל לאנשים שאוהבים לשפץ בעצמם, אך לפעמים צביעה של קירות בצבעים אחרים ומגוונים יכולים להיות שדרוג רציני עבור הדירה המשופצת שלכם. ישנם צבעים שיוכלו להוסיף אור לחדרים, למטבח, למסדרון, לסלון ובכלל לבית שלכם שלא ידעתם שיכול להראות ככה.

 

לסיכום

כדי לשפץ את הבית באופן עצמאי, חשוב קודם כל לתכנן איך הייתם רוצים שהוא יראה. לאחר מכן, מומלץ לבנות תוכנית שיפוצים יחד עם קבלן גם אם תרצו לבצע את השיפוץ בעצמכם. לאחר מכן, השתמשו בכלי עבודה מיוחדים לשיפוץ וכלי עבודה ייחודים לשיפוצים ואל תמעיטו בערך צביעת הקירות.

מברגה אימפקט

אולי יעניין אותך גם