חיפוש

3 שלבים לתהליך של בדק בית

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר התושבים שפונים אל חברות בדק בית, במטרה להסתייע בשירותיהם המקצועיים. הדבר נודע לנו לאחר ששוחחנו עם חברים, מכרים ואף קולגות שציינו בפנינו כי הם הסתייעו לא מזמן בשירות זה. החלטנו לשמוע מהם את השלבים המרכזיים שצריך לעבור בהליך זה, כדי שגם אחרים יוכלו להכיר בהם ולדעת מה צפוי להם. הישארו אתנו ותגלו את 3 השלבים שעוברים בהליך חיוני זה.

 

השלב ה – 1 שמתקיים בעת הליך בדק בית: תיאום תאריך לביצוע בדיקות בדירה

מי שהזמינו את המומחים לבדק בית, יודעים כי השלב הראשון מצריך יצירת קשר עמם ותיאום לגבי התאריך שבו הבדיקה תתקיים. שכן, הבדיקה מתבצעת על ידי מומחים שעוסקים בתחום ההנדסה. אלו אנשים עסוקים למדי, שלא יכולים להגיע מהיום למחר אל הדירה שלכם. לכן, יש ליצור עמם קשר מראש ולוודא באילו תאריכים הם יכולים להגיע. חשוב מאוד שתרשמו לעצמכם את התאריך הנבחר מיד לאחר התיאום, כדי שתזכרו להגיע אל הדירה בזמן.

בדק בית

השלב ה – 2 שמתקיים בעת הליך בדק בית: ביצוע הבדיקות באופן נרחב בדירה

השלב השני הוא המהותי ביותר בהליך של בדק בית. שכן, בשלב זה מבצעים את הבדיקות באופן מקיף (נציין כי השלב מתקיים בתאריך שנקבע מראש בשלב הקודם). אנו מדגישים כי בשלב זה אתם לא צריכים להיות פעילים. תצטרכו כמובן לפתוח את הדלת למומחים שיגיעו אל המקום ולאחר מכן, תצטרכו לפנות להם את המקום, כדי שהם יוכלו לערוך את הבדיקות המקיפות. מדובר בדרך כלל בבדיקות הבאות:

  • בדיקה של הצנרת
  • בדיקה של המרצפות
  • בדיקה של מערכת החשמל ועוד

 

השלב ה – 3 שמתקיים בעת הליך בדק בית: קבלת טופס עם ממצאים

השלב השלישי צפוי להתרחש כמה ימים או שבועות לאחר השלב הקודם. כך שחשוב שתדעו כי עליכם להתאזר בסבלנות. בשלב זה תקבלו טופס ובו יופיעו הממצאים של הבדיקות. כך תוכלו לראות אם יש תקלה כלשהי בצנרת, במרצפות, במערכת החשמל או במערכות אחרות שנמצאות בבית. אם תגלו שאין בעיה, תוכלו להיות רגועים ובטוחים שתיכנסו אל בית בטוח. במידה ותתגלה בעיה, תצטרכו להתייעץ עם מומחים ולבדוק איך אפשר לתקן את המצב.

בדק בית

טיפ שחשוב ליישם לפני השלב הראשון

יש לנו טיפ חשוב עבורכם ואנו ממליצים ליישם אותו לפני השלב הראשון שצוין בפניכם לעיל. אנו מציעים לכם בעצם לערוך חיפוש אחר חברת בדק בית מומלצת. כזו שאחרים הסתייעו בה בעבר ויצאו מרוצים. שכן, עליכם להיות בטוחים שמדובר בחברה מקצועית ואמינה.

 

לסיום

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את 3 השלבים שבאים לידי ביטוי בהליך של בדק בית. בשלב זה יש בידיכם את כל האינפורמציה החיונית, כך שנשאר לכם רק לפנות אל חברה מומלצת ולהתחיל בבדק הבית. נאחל לכם שיהיה בהצלחה!

בדק בית

אולי יעניין אותך גם