חיפוש

3 שידות החתלה מעוצבות לבית

שידות החתלה לתינוקות התחילו כפתרון כך שההורים יוכלו לפעול בגמישות ונוחות מחוץ לבית, אפילו כשהילדים שלהם באים איתם.

בשנת 1986 החלו להתקין ברחבי העולם שידות או תחנות החתלה בחללים ציבוריים כגון מסעדות, תיאטראות, קניונים וגני שעשועים.

שידות החתלה הפכו גם לרהיטים ביתיים כאשר התברר הצורך באזור החלפת חיתולים נפרד. הן גם רב תכליתיות, עם מקומות אחסון שמספקים נוחות וחיסכון במקום. נסביר כאן קצת על התכונות השונות שקיימות בשידות החתלה שונות, ונציע לכם שלושה דגמים מובילים בתחום.

 

תכונות נוחות של שידות החתלה

  • מדרגות

אם יש לכם קושי להרים את הילד כדי להחליף את החיתול או שאתם עובדים במקום שבו אתם צפויים להחליף מספר ילדים כמה פעמים ביום, סביר להניח שתרצו לבחור בשידת החתלה שמגיעה עם מדרגות. אלה מקלות מאוד על ילדים להעלות ולרדת לבד מהשידה בעצמם ולמנוע מהמבוגר לעזור להם ולהקשות על הגב שלו. הבעיה היחידה עם שידות ההחתלה הללו היא שהם נוטים לתפוס הרבה יותר מקום מאשר שידות מסורתיות, שכן המדרגות הללו צריכות להישלף כדי שהילד יוכל לטפס בבטחה.

 

  • ניידת

אנו ממליצים לכל מי שצריכים להיות מסוגלים למקסם את השטח בחדר הילדים כמה שניתן, לשקול שידה החתלה ניידת. גלגלים חזקים להפליא מבטיחים כי השידה לא תיפגע כאשר תעבירו אותה ממיקום אחד בביתכם למשנהו, דבר זה מאפשר להורים לשנות את המראה והתפקוד של חדר הילדים במהירות וללא כל טרחה.

 

  • מתקפלת

חלפו הימים של יציאה לחופשה ללא משטח נקי שבו אתם יכולים להחליף חיתול לתינוק שלכם. כאשר אתם קונים שידת החתלה מתקפלת, אתם יכולים בקלות לקחת אותה איתכם, בין אם זה לחדר אחר בבית שלכם או לחופשה ברחבי הארץ. שידות מתקפלות למצב שטוח, כך שקל מאוד לאחסן אותן והן לא תופסות הרבה מקום. קל גם לפתוח אותן ולפרוש אותן כשאתם צריכים משטח שטוח ונקי כדי להחליף תינוק.

 

3 סוגי שידות החתלה מעוצבות לבית

נציע כאן כמה סוגים של שידות החתלה מעוצבים מבית פצפונים מתוכן תוכלו לבחור:

  • שידת איילת

מדובר בשידה של חברת סגל בצבע לבן. השידה צרה יחסית כוללת 3 מגירות גדולות ושתיים קטנות. מהווה פתרון קומפקטי ונוח לחדר ילדים קטן.

 

  • שידת הרמוני

זוהי שידה מפוארת ומעוצבת, אשר כוללת ארבע מגירות גדולות סגורות ועוד 3 סלסלות פתוחות. יהיה לכם מקום לשים את כל ציוד ההחתלה שלכם וציוד נוסף הקשור לטיפול בתינוק שלכם.

 

  • שידת מילאנו

מדובר בשידה חזקה ואיכותית מאוד. היא רחבה ומספקת מקום אחסון נוח וקל לכל הציוד הנדרש. השידה מחולקת ל- 7 מגירות בגודל בינוני ו-2 קטנות. כך שתוכלו לחלק את החפצים בצורה מסודרת ומאורגנת בתוכה.

כעת כל מה שנותר עבורכם זה לבחור את השידה המתאימה ביותר בשבילכם .

 

רהיט

אולי יעניין אותך גם

עיצוב בית
טיפים לעיצוב הבית

הבית הוא המקום שבו אנו מבלים את רוב זמננו ולכן חשוב שהוא יהיה מקום נעים ומזמין. עיצוב הבית הוא תהליך אישי שמאפשר לכם להביע את

קראו עוד »
לשמור על ריהוט גן
איך לשמור על ריהוט גן?

ריהוט גן מוסיף קסם ופונקציונליות לחללים החיצוניים שלנו, ומספקים אזור נוח ומזמין להירגע ולחבר. עם זאת, חשיפה לפגעי מזג האוויר עלולה לגבות מחיר מריהוט הגן

קראו עוד »