3 פריטים מדליקים לעיצוב חדר הילדים

עיצוב הבית, ועיצוב חדר הילדים בפרט, הוא אתגר שלא כולם יכולים לעמוד בו. האופציות הרבות לפעמים מבלבלות וקשה לבחור מכל המגוון הרחב שקיים היום. פרטנו לפניכם את הדברים החשובים שצריך לזכור כאשר מעצבים את חדר הילדים, ומספר טיפים שמומלץ להכיר לפני שמתחילים.

 

חדר ילדים

חדר הילדים הוא חדר בבית שחשוב להשקיע בו מחשבה על העיצוב, עקב השימוש הרב שיש בו לילדכם. בבחירת העיצוב והפריטים בחדר הילדים מומלץ לחשוב על אופי ילדיכם ועל התחביבים שלהם, ואפילו במקרים מסוימים ניתן להתייעץ איתם ולבחור ביחד איתם. הילדים יוכלו לבחור את הפריטים שהם אוהבים לחדר, לתת את דעתכם על הרהיטים והצבעים לפני שנבחרים, וכך תוכלו להגיע לעיצוב חדר הילדים האידאלי כאשר כולם מרוצים.

 

3 נקודות חשובות שיהפכו את חדר הילדים שלכם למושלם –

העיצוב והצבעים

כמו בכל דבר, הצבע והגוונים אומרים לא מעט. לפני עיצוב החדר ובחירת הרהיטים חשוב להבין מהו הצבע והגוון שאותו תרצו בחדר ילדכם. כמובן שיש צבעים קלסיים כמו 4 קירות שמנת, או 3 קירות לבנים וקיר אחד בצבע אהוב על פי בחירת הילד.

אך קיימים גם עיצובים מעניינים כמו ציורים או טפטים בנושאים שונים, עיטורים על הקירות או חדר צבעוני בהתאם לבחירתכם. בבחירת צבעי קיר רעננים ובולטים מומלץ לבחור את שאר עיצוב החדר רגוע ועדין יותר, ולהפך. אם תבחרו צבעי שמנת או צבעים בסגנון, תוכלו לעצב את הרהיטים באופן יותר בולט וצבעוני.

 

המיטה

מיטת הילד שלכם היא פריט חשוב מאוד בחדר. סביב המיטה עיצוב החדר יבנה כמו הארון, השידה, שולחן הכתיבה ופינת הצעצועים. המיטה תיבחר על פי איכותה ועל פי גיל ילדכם. אם מיטת נוער, תינוק או ילד – הבחירה קריטית וחשובה, גם לנוחות הילד וגם לעיצוב החדש המתוכנן. במידה וילדכם חולקים חדר, קיימות אפשרויות ל2 מיטות נפרדות או מיטת קומתיים, שיכולות להשפיע על שאר הפריטים בחדר.

 

פרטי הנוי והמשחק

לכל ילד יש את המשחק או הצעצוע האהוב עליו, ואם אין לו כזה – זה הזמן לרכוש עבורו את הצעצוע, והוא אפילו יוכל לבחור בעצמו. יש לא מעט חנויות ואתרים אינטרנטיים המציעים מגוון משחקים, תמונות, צעצועים ובובות שהילדים שלכם יוכלו לאהוב מאוד וירצו אותם בחדרם החדש. לדוגמא, בובות דובי אהובות, אותם תוכלו למצוא בחנות פנאי לי בין היתר, וגם בחנות דובילי המומחים בבובות דובים גדולות.

 

לסיכום

לא פשוט לעצב חדר ילדים, בעוד שכולם רוצים שהוא יצא בצורה המושלמת ביותר. יש המון דברים לדאוג להם כמו עיצוב וצבע הקירות, אחסון בחדר הילדים, תאורה מתאימה, סוג המיטה והצעצועים והמשחקים של ילדים. עם מעט מחשבה ותשומת לב לפרטים הקטנים תוכלו לעצב בעצמכם, עם עזרה מהילדים, את חדר הילדים המושלם עבורכם.

חדר ילדים

אולי יעניין אותך גם

טיפים לבחירת סידור עם שם
טיפים לבחירת סידור עם שם

הסידור משמש אותנו לאורך התפילות השונות. גם במקרה בו אנחנו פשוט רוצים להודות ולהתפלל מקרב הלב, אנחנו פותחים את הסידור היקר לליבנו. החשיבות הרבה של

קראו עוד »