חיפוש

3 סיבות להשתמש בבטון לבן למקומות שונים בבית

שימוש בבטון לצרכי עיצוב, בנייה ושיפוץ הולך ונעשה נפוץ יותר ויותר בשנים האחרונות. לבטון יתרונות רבים, שמעצבים רבים מנצלים לטובת הפרויקטים שלהם. אחד סוגי הבטון הפחות נפוצים אך היותר מרשימים הוא הבטון הלבן. אבל מה זה בכלל בטון לבן? ולמה להשתמש בו? את כל המידע הזה ועוד  מידע רב, מעניין ושימושי תוכלו למצוא בטקסט שלפניכם.

 

מה זה בטון לבן

בטון לבן, בניגוד למה שרבים חושבים, הוא אינו תחליף לבטון. מדובר בדיוק באותו החומר המוכר, כשההבדל היחיד בין הבטון ה"רגיל" לבין הבטון הלבן הוא הצבע. בטון לבן עדיין נהנה מכל היתרונות שיש לבטון להציע. בשביל להבהיר למה כדאי לכם להשתמש בבטון לבן, ריכזנו כאן עבורכם את שלושת הסיבות הכי משמעותיות לשימוש בבטון לבן למקומות שונים בבית.

 

שימוש בבטון לבן – בשביל עיצוב

הסיבה הכי בולטת לשימוש בבטון לבן במקומות שונים בבית במהלך תהליך של שיפוץ או עיצוב מחדש היא התרומה של הבטון לעיצוב הבית. בטון לבן נותן לכם אפקט של ניקיון, גודל ועוצמה בכל מקום בו תבחרו להשתמש בו בבית. בין אם מדובר במזרקה בחצר או בכלל ברצפת בטון מוחלק בבית – בטון לבן מרים את כל העיצוב לרמה אחרת.

 

שימוש בבטון לבן – בשביל קירור

סיבה נוספת לשימוש בבטון לבן היא שהוא שומר על אקלים נעים בבית. רצפה מבטון לבן מוחלק תיתן לכם רצפה קרירה לאורך כל ימות השנה (בניגוד, למשל, לאריחים. אריחים יכולים להיות קרים במיוחד בחורף, מה שהופך את הדריכה עליהם לחוויה לא נעימה כלל וכלל).

 

שימוש בבטון לבן – בשביל עמידות

בטון לבן נהנה גם מיתרון של עמידות. קל מאוד לנקות בטון, גם בטון לבן, וקשה מאוד לשבור אותו בלי כלים ייעודיים וידע מקצועי. לכן שימוש בבטון לבן במקומות שונים בבית מבטיח לכם עמידות של הרצפה. לכן גם משתמשים לפעמים בבטון לבן לציפוי חיצוני של בניינים.

 

סיכום

לסיכום, שימוש בבטון לבן מלא ביתרונות. כדאי לכם לפנות חברה המתמחה בבטון לצורך שימוש בבטון לבן לכל צורך שעולה לכם בעיצוב הבית מחדש או בבנייה שלו.

בטון לבן בבית

אולי יעניין אותך גם

בדק בית
3 שלבים לתהליך של בדק בית

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר התושבים שפונים אל חברות בדק בית, במטרה להסתייע בשירותיהם המקצועיים. הדבר נודע לנו לאחר ששוחחנו עם חברים, מכרים

קראו עוד »