חיפוש

3 סיבות להיעזר במעצבת פנים

עיצוב פנים היא עבודה יצירתית, שמעוגנת בידע ובכללים של יסודות העיצוב, כמו קומפוזיציה, פרופורציות, צבעים ותאורה. בנוסף, מעצבי פנים מיומנים ובעלי ניסיון מביאים איתם כישורים שקשורים בעבודה מול תקציב ובתקשורת מקצועית מול ספקים ועובדים, לשם מציאת הפתרונות המתאימים ביותר עבור עיצוב הבית. קבלו 3 סיבות למה כדאי להיעזר במעצבת פנים

 

מה עושים מעצבי פנים?

מעצבי פנים הם בעלי מקצוע שקיבלו הכשרה תיאורטית ומעשית בתכנון ובעיצוב חללים פנימיים. מעצב פנים מוכשר, מיומן ובעל ניסיון יוכל לעזור לכם בליווי וניהול של הפרויקט מתחילתו ועד סופו. כאשר בוחרים להיעזר בשירותיה של מעצבת פנים זוכים גם לניהול משא ומתן מקצועי עם ספקים, בחירה מושכלת בחומרים, תכנון פונקציונלי – יעיל וחכם, ללא ויתור על המראה.

מעצבי פנים יידעו גם לסייע לכם להתאים את התקציב לפרויקט, או במקרים שונים, להתאים את הפרויקט לתקציב. הנה ארבע סיבות  לא לוותר על שירותי מעצבת פנים מקצועית.

עיצוב פנים

סיבה ראשונה: חסכון בזמן, בכסף ובסטרס

הסיבה הראשונה היא חסכון. נכון שמעצבת פנים היא הוצאה נוספת לפרויקט אבל מרגע ההחלטה, החשבונות רק יצטמצמו. מעצבת פנים תדע להנחות אתכם אל הספקים הנכונים, אל הבחירות החכמות בטווחי מחיר שונים ואל פתרונות זולים יותר, קלים יותר ובמקרים רבים, לא פחות איכותיים.

נוסף על החסכון בכסף, עזרה של מעצבת פנים שמכירה את התהליכים המנהליים ואת המכשולים בדרכים הבירוקרטיות ותוכל לעזור לכם גם בקיצור זמנים – השילוב הקסום של חסכון בזמן ובכסף מוריד מכם כבר כמות לא מבוטלת של מתח אבל ניהול יעיל, ברור ומקצועי של הפרויקט מאפשר להירגע, לפעמים.

 

סיבה שנייה: מרוץ מכשולים

תהליכים בירוקרטיים הם כמעט תמיד מרוץ מכשולים, אבל כאשר יש לכם מעצבת פנים בצוות, אתם יכולים לדעת מראש, מה הם השלבים הקשים יותר בתהליך, לקראת איזו פגישה כדאי לנשום עמוק ומי הם אנשי המקצוע הטובים ביותר, בתחומים רבים מאוד שקשורים לתחום. מעצבת פנים טובה תוכל להיות, בו בזמן, המאמנת שלכם במרוץ המכשולים וגם חלק מהנבחרת – היא תדע למצוא פתרונות טובים ולשכנע אתכם שהכול אפשרי, גם בשלבים שעלולים לעורר ייאוש.

עיצוב פנים

סיבה שלישית: מותאם, סביבתי וחכם

מעצבת פנים מכירה היטב את כל הטרנדים, ותדע לייעץ לכם מה אופנתי היום ומה יהיה מקורי ויוצא דופן. אבל מלבד האופנה ברהיטים, באקססוריז ובטפטים – מעצבת פנים מכירה את החידושים האחרונים בתחום העיצוב והודות לה, תוכלו לגלות את הדברים שאפילו לא דמיינתם – את היכולת לייצר חשמל ירוק, בעזרת התקנת קולטנים ייעודיים על גג הבית, את היכולת לייצר קירות זזים בין חדרים, ולייצר חדר אחד שהוא למעשה שניים וגם את היכולת להתקין מערכות שיאפשרו לכם לפתוח את התריסים, להדליק את המזגן ולחמם את המים למקלחת, מאפליקציה, עוד לפני שהגעתם הביתה.

 

לסיכום

מעצבת פנים היא מתורגמנית, שמתרגמת את הרצונות, הצרכים וההעדפות של בני הבית לשפת המציאות. ליווי של מעצבת פנים בפרויקט שיפוץ או בנייה יכול להיות בעל השפעה עצומה.

עיצוב פנים

אולי יעניין אותך גם