חיפוש

3 יתרונות לזכוכית הזזה מתקפלת בבית שלכם

סגירת מרפסת בזכוכית היא אחד הפתרונות הכי מבוקשים כיום לסגירת מרפסות במרכז הארץ כמו בכל הארץ. בין אם כבר קיבלתם לכך אישור ובין אם לא – אתם בוודאי כבר מתלבטים איזו מין סגירת זכוכית למרפסת הכי תתאים לכם. ובכן, בטקסט הזה נחשוף אתכם לכמה מהיתרונות של זכוכית הזזה מתקפלת לבית שלכם.

 

מה זה זכוכית הזזה מתקפלת

סגירת מרפסת תוך שימוש בזכוכיות נאספות או על ידי זכוכיות הזזה מתקפלות היא לא מאוד מתוחכמת אבל כן מאוד מרשימה. זכוכית הזזה מתקפלת היא למעשה מספר לוחות זכוכית גדולים שמותקנים על ציר שיושב בתוך מסילה. זכוכית הזזה מתקפלת לא כוללת שימוש בשום סוג פרופיל, ותוך כדי מספקת איטום מלא לחלל בו היא מותקנת. לזכוכית הזזה מתקפלת לבית יש שלושה יתרונות עיקריים:

 

1.מראה יוקרתי

זכוכיות הזזה מתקפלות יקנו לכל בית מראה יוקרתי ומתוחכם. אם אתם מחפשים דרך לשדרג את מראה הבית שלכם – סגירת מרפסת על ידי זכוכיות הזזה מתקפלות היא פתרון שאנחנו ממליצים לכם עליו בלב שלם, אפילו בלי שאנחנו מכירים את כל הפרטים של הבית שלכם.

 

2.חיסכון במקום

שימוש בזכוכיות הזזה מתקפלות לצורך סגירת מרפסת חוסך לכם מקום ביחס לפתרונות מוביליים אחרים. זכוכיות הזזה מתקפלות נסגרות אחת על השנייה, וזכוכית היא מוצר דק למדי בפני עצמו. לכן ניתן לחסוך מקום רב בקיפול של זכוכיות ההזזה כשאתם פותחים אותן מסיבה כזו או אחרת.

 

3.זרימת אוויר גדולה יותר

יחסית לפתרונות סגירה אחרים למרפסות, סגירת מרפסת על ידי זכוכיות מתקפלות מאפשרת לכם להכניס יותר אוויר אל תוך הבית אם תרצו לפתוח את הסגירה מדי פעם. היתרון הזה הוא משמעותי במיוחד בהשוואה לפתרונות סגירה אחרים.

 

סיכום

לסיכום, זכוכיות הזזה מתקפלות הן פתרון מומלץ מאוד לסגירת מרפסת. ניתן להשתמש בסגירה על ידי זכוכיות הזזה מתקפלות כדי לסגור את החצר בדירת גן או בגינה של בית פרטי. סגירה תוך שימוש בזכוכיות הזזה מאפשרת לכם להנות מהמרפסת, החצר או הגינה גם במזג אוויר קר (אז היא סגורה) או במזג אוויר חם (אז היא פתוחה).

זכוכית הזזה מתקפלת

אולי יעניין אותך גם

בדק בית
3 שלבים לתהליך של בדק בית

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר התושבים שפונים אל חברות בדק בית, במטרה להסתייע בשירותיהם המקצועיים. הדבר נודע לנו לאחר ששוחחנו עם חברים, מכרים

קראו עוד »