חיפוש

3 טיפים לשיפוץ דירה בזול

שיפוץ של דירה נחשב בעייני רבים כעניין לא זול, אתם כנראה גם סבורים כך.

אם אתם ניצבים בפני הליך של שיפוץ דירה, אתם בטח רוצים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

למה הכוונה? אתם כנראה רוצים שייערך עבורכם שיפוץ על ידי בעל מקצוע עם ניסיון, שעושה שימוש בכל החומרים האיכותיים ביותר ובזמן הקצר ביותר וכמובן – במחיר הזול ביותר.

 

אנחנו כאן בשביל להגיד לכם ששיפוץ דירה יכול להיעשות על ידי בעל מקצוע מקצועי ואמין הדבר לא חייב להיות בהכרח יקר. רוצים לדעת איך אפשר להגיע ליעד הזה? תקראו את השורות הבאות, בהן מופיעים 3 הטיפים שיעזרו לכם:

  1. תחשבו מראש על העיצוב העתידי

רגע לפני שתתחילו בשיפוץ, תחשבו היטב איך אתם רוצים שהדירה שלכם תיראה בסופו של דבר ותכתבו את הכול.

 

אם למשל מדובר בשיפוץ חדר אמבטיה בלבד, אתם יכולים להכין רישום שיכלול את הפרטים הבאים ולכתוב לצדם את הפירוט לפי רצונכם:

  • חדר אמבטיה

  • סוגי החלונות שאתם רוצים וחומרי הגלם
  • סוג המקלחון או האמבטיה
  • איזה עיצוב יהיה הכיור
  • סגנון אסלה וכו'

לאחר שתהיה לכם רשימה מסודרת, תוכלו לבדוק מהם המחירים של כל פריט. כך תוכלו לבדוק פחות או יותר מהי העלות הצפויה של הפריטים הללו בלבד. במידה ואתם שמים לב שבחרתם בפריטים יקרים, זו ההזדמנות שלכם לבדוק איך ניתן להוזיל את העלויות, עוד לפני שמתחילים את השיפוץ.

 

  1. תימנעו מאלמנטים שנראים זולים

בהמשך לסעיף הקודם, אנו ממליצים לכם לשים לב שאינכם בוחרים באלמנטים שנראים זולים. אם אתם כבר משקיעים בשיפוץ, חשוב שהדירה תיראה טוב. לכן, תשימו לב שאינכם בוחרים את האלמנטים הזולים ביותר שיגרמו לדירה שלכם להיראות פשוטה מידי.
הכוונה כמובן לבחירה של חומרים כמו פלסטיק, אלומיניום וכו'. מבירור שערכנו עם מומחים בתחום שיפוץ דירות נאמר לנו שלא מעט אנשים נופלים לטעות הזו ובסופו של דבר מתחרטים שלא שילמו מעט יותר.

 

  1. תיעזרו באנשי מקצוע שמציעים מחירים טובים

בזמן שיש אנשי מקצוע שיחפשו את הארנק שלכם, יש לא מעט אנשי מקצוע שדווקא יציעו לכם מחירים טובים. תיעזרו באנשי המקצוע האלו, הם לא רק יציעו לכם מחיר טוב, הם גם יעשו הכול כדי לאפשר לכם לקבל את התוצאה הרצויה במינימום הוצאה. אם לא די בכך, הם לרוב, גם יהיו כנים אתכם ויאמרו לכם באילו חומרים כדאי להשתמש ובאילו לא.

 

לסיכום

אלו היו 3 הטיפים שלנו עבורכם שיאפשרו לכם לעבור את שיפוץ הדירה בזול.
אנו מזכירים לכם – תהיו חכמים. תשקיעו את הכסף שלכם באופן הנכון, כדי שלא תצטערו בהמשך.
שיפוץ של דירה אינו הליך שמתבצע באופן תדיר, זהו הליך שמתבצע אחת לכמה שנים ולעיתים שווה להשקיע מעט יותר כדי לקבל תוצאה טובה ומרשימה.

 

שיפוצניק

אולי יעניין אותך גם