חיפוש

3 טיפים לעיצוב הבית בזול

אנשים רבים בוחרים לעצב את הבית שלהם על הצד הטוב ביותר תוך הוצאה כספית מינימלית. עובדה זו היא דרך החיים שלנו מאז ומתמיד. לאחרונה שמענו חברים שמשוחחים על הנושא ומציינים כי הם מוציאים כסף רב על עיצוב הבית. מסתבר שהם לא ידעו שיש כל מיני אפשרויות לעצב את הבית בזול ובקלות. כדי שנוכל ליידע אותם וגם אחרים שפועלים כך, החלטנו לכתוב את המדריך הנוכחי. הישארו אתנו ותגלו מהם 3 הטיפים שיאפשרו לכם ולאחרים סביבכם לעצב את הבית בזול.

 

תכירו תחילה את המומחים שעזרו לנו להגיע אל 3 הטיפים האלה

רגע לפני שנציג בפניכם את כל הפרטים על 3 הטיפים שישנו לכם את החיים, אתם צריכים לדעת כי ריכזנו אותם לאחר ששוחחנו עם אנשים שיודעים דבר או שניים בנושא. היה לנו חשוב לא להציג רק את המידע שלנו, אלא לאסוף פרטים מצד אנשים נוספים.

לכן, יצאנו לרחוב עם שלט ובו כתבנו: "איך אתם מעצבים את הבית במינימום מחיר?". אנשים שהשאלה הזו נגעה להם נעצרו וסיפרו לנו את הדרך שלהם. אנו רוצים להודות לכל 48 האנשים שנעצרו ברחוב דיזנגוף בתל אביב ומסרו לנו את כל המידע שאפשר לנו לכתוב את המדריך הנוכחי.

3 טיפים לעיצוב בית זול

רוצים לעצב את הבית בזול? תיישמו את טיפ מספר 1

רבים מהאנשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו כי הם מבצעים רכישה של פריטים לבית באתרים זולים מאוד. כשהבנו שמדובר בתופעה, ביקשנו לקבל את הכתובות של האתרים הללו וגילינו שרוב מוחלט ביצעו את הרכישות שלהם באותו אתר. זו הכתובת שלו שאתם צריכים להכיר מקרוב: https://hastoksharona.co.il .

 

רוצים לעצב את הבית בזול? תיישמו את טיפ מספר 2

אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם הולכים על עיצוב הבית בזול אתם צריכים קודם כל להכין רשימה מסודרת עם כל הפריטים שאתם באמת חייבים לבית. שכן, רבים מאתנו מגיעים אל חנויות לעיצוב הבית ונדהמים מהמבחר. יש מי ששוכחים בכלל מה רצו והם מעמיסים בעגלה פריטים ורהיטים שהם לא באמת זקוקים להם. לכן, חשוב לצאת עם רשימה שתאפשר לכם להישאר במסגרת ולקנות רק את מה שאתם צריכים. הנה רשימה לדוגמא שתנחה אתכם:

  • אגרטל מזכוכית
  • מעמד למפתחות
  • מנורת שולחן

 

רוצים לעצב את הבית בזול? תיישמו את טיפ מספר 3

אם אתם רוצים לעצב את הבית שלכם בזול, אתם צריכים להחליט מה התקציב שלכם. שכן, זה יכול להיות נחמד להגיע לחנות שמציעה פריטים זולים עם רשימה מוכנה מראש, אבל זה לא מספיק. ברגע שיהיה לכם תקציב – אתם תוכלו לעמוד בו ולהשאיר את חשבון הבנק שלכם בפלוס.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך תוכלו לעצב את הבית בזול. כעת, כשיש לכם את המיע, נותר לכם רק ליישם.

3 טיפים לעיצוב בית זול

אולי יעניין אותך גם

עיצוב פנים
3 סיבות להיעזר במעצבת פנים

עיצוב פנים היא עבודה יצירתית, שמעוגנת בידע ובכללים של יסודות העיצוב, כמו קומפוזיציה, פרופורציות, צבעים ותאורה. בנוסף, מעצבי פנים מיומנים ובעלי ניסיון מביאים איתם כישורים

קראו עוד »