חיפוש

3 דברים שישדרגו את המשרד הביתי!


עבודה מהבית עשויה לגרום לא פעם לשעמום. זו העובדה שאנשים רבים בוחרים לצאת מכותלי הבית אל בתי קפה, מסעדות ומרחבי עבודה משותפים. שכן, אלו מאפשרים להם לעבוד באופן פורה הרבה יותר. בירור מעמיק שערכנו בנושא העלה כי הסיבה לשעמום נובעת לא פעם מעיצוב משעמם של המשרד.

לכן, החלטנו להוציא מדריך מקיף בנושא שיציג את 3 הדברים שישדרגו את המשרד הביתי ויהפכו אותו למקום נעים לשהות בו. הישארו אתנו ותגלו איך עושים זאת.

 

הדבר ה – 1 שיביא לשינוי המיוחל: הוספת עציצים

אי אפשר לכתוב מדריך שעוסק בשדרוג של חלל מסוים מבלי לומר כמה מילים על עציצים. מדובר בעצם בפריט שמביא לשינוי חיובי בכל מקום שהוא. חשוב שתדעו כי עליכם לערוך בירור מעמיק אודות העציצים שיכולים לשרוד בתנאי המשרד שלכם. שכן, יש צמחים שמתאימים למשרדים מוארים ויש כאלה שיכולים לגדול רק במשרדים חשוכים.

ההמלצה שלנו היא לקרוא מדריך מקיף בנושא זה, שיאפשר לכם לבצע את הבחירה הנכונה שתאפשר לכם להביא לשדרוג המיוחל שיחזיק לזמן רב.

הדבר ה – 1 שיביא לשינוי המיוחל הוספת עציצים 

הדבר ה – 2 שיביא לשינוי המיוחל: ציורי קיר מקצועיים

האפשרות הזו צפויה להפוך את המשרד הביתי שלכם למקום מיוחד במינו שיגרום לכם לרצות להישאר בו למשך זמן רב. מי שקראו את הכותרת שלעיל, יודעים שאנו ממליצים להוסיף ציורי גרפיטי על קירות למשרד ביתי. נציין כי בחירה זו נובעת בעקבות ביקור שערכנו במשרדים ביתיים בעבר שהותירו בנו רושם חיובי.

הדבר ה – 2 שיביא לשינוי המיוחל ציורי קיר מקצועיים

אל תעשו זאת לבד – יש מקצוענים שיוכלו לצייר עבורכם

אנו ממליצים לכם שלא להוציא את הספריי או התבניות מהארון. שכן, יש מי שיעשה זאת עבורכם על הצד הטוב ביותר. מדובר במקצוענים שעוסקים בגרפיטי. כל שעליכם לעשות זה לפנות אל אחד מהם וליידע אותו אודות הפרטים הבאים:

  1. תחום העיסוק שלכם
  2. צבעים שבאים לכם טוב בעין
  3. סגנון מסוים של גרפיטי שאתם אוהבים

לאחר שתעשו זאת, תוכלו לקבל ציור גרפיטי מרהיב שיהפוך את המשרד שלכם ממשעמם לייחודי.

 

הדבר ה – 3 שיביא לשינוי המיוחל: הוספת פריטים מעוצבים שיובילו לסדר מיטבי

יש לא מעט פריטים מעוצבים שיאפשרו לכם לעשות סדר במשרד. הכוונה למעמדים שתוכלו להניח על גביהם כלים לאחסון. ההמלצה שלנו בהקשר זה היא לערוך חיפוש ברשת ולראות את הפריטים השונים. שכן, לכל בעל משרד יש צורך אחר. יש מי שמעדיפים להשתמש בפריטי אחסון שנראים לעין, בעוד אחרים מעדיפים להשתמש בקופסאות וכלים ייעודיים שניתן להניח במקומות מסתור כמו מגירות וארונות.

 

לסיום

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את 3 הדברים שישדרגו את המשרד הביתי שלכם בן רגע. בשלב זה יש בידיכם את כל הפרטים, כך שנותר לכם רק לבחור את הדברים המתאימים לכם ביותר וליהנות ממשרד בעל מראה חדש שיעשה לכם חשק לעבוד בו.

3 דברים שישדרגו את המשרד הביתי!

אולי יעניין אותך גם

בדק בית
בדק בית

לאחרונה נתקלנו במונח "בדק בית" במהלך שיחות עם מכרים והתביישנו לומר שאינינו מכירים במושג המדובר. לאחר זמן מה, החלטנו שלא להישאר אדישים לצמד המילים שנשמעות

קראו עוד »