חיפוש

3 דברים שחשוב לזכור לפני קביעת מזוזה

מי שמתכננים לקבוע מזוזה חדשה בבית שלהם, צריכים לדעת כי מדובר בהליך שצריך לתכנן אותו מראש. אנחנו לא ידענו זאת וגילינו ברגע האחרון שחסרים לנו פרטים חשובים שהכרחיים לטקס קביעת המזוזה. כך שמצאנו את עצמנו דוחים את קביעת המזוזה לאחר שהזמנו אורחים לבית ותכננו לחגוג עמם את העניין.

אנו מזמינים אתכם לקרוא את השורות הבאות, כדי שתגלו מראש מהם 3 הדברים שאתם צריכים לזכור לפני שתקיימו את הטקס.

 

הדבר ה – 1 שצריך לזכור לפני קביעת מזוזה: עליכם להכין מראש את הברכה וכיסוי ראש

מי מכם שמתכננים לקבוע מזוזה חדשה בבית, צריכים לדעת כי צריך להכין מראש את הברכה. שכן, אומרים ברכה רגע לפני שקובעים את המזוזה במקומה. ראוי לציין עובדה חשובה נוספת שנוגעת לגבר שאומר את הברכה – עליו להיות עם כיפה או כיסוי ראש אחר שיכבד את המעמד. אלו שני דברים שניתן להשיג ברגע האחרון, כך שאם יש בידיכם את שאר הדברים שיוצגו בפניכם בהמשך, אתם תוכלו להסתדר.

מזוזה חדשה

הדבר ה – 2 שצריך לזכור לפני קביעת מזוזה: אתם צריכים לבדוק שהקלף תקין

שמענו לא פעם על גילויי מזוזה שהראו כי הקלף שהיה בתוך המזוזה (כן, תופתעו לשמוע, מדובר גם בקלפים חדשים) היה מחוק. זה הרי ידוע כי צריך לבדוק היטב את הקלף לפני שמכניסים אותו אל תוך בית מזוזה מעוצב לכניסה לבית. אם יש בידיכם קלף שכזה, חשוב שתעצרו לרגע ותעברו על תכולתו. במידה וטרם קניתם קלף, כדאי שתדעו כי עליכם לבחון אותו היטב בחנות טרם הרכישה.

 

הדבר ה – 3 שצריך לזכור לפני קביעת מזוזה: עליכם לבחור בבית מזוזה איכותי

אי אפשר לכתוב מדריך שיציג בפניכם את הדברים שחשוב שתזכרו לפני קביעת מזוזה, מבלי לציין את הבחירה בבית מזוזה איכותי. אנחנו כאן כדי לומר לכם שלעיתים אנשים לא מודעים לעניין האיכות. בתור מי שמצאו את עצמם קונים בתי מזוזה חדשים מידי כמה שבועות, אנו יכולים להעיד כי מדובר בעניין מעיק שראוי להימנע ממנו. בדיקה מקיפה אודות איכות בית המזוזה בשלב מוקדם, תמנע מכם רכישה חוזרת.

 

טיפ לבחירת בית מזוזה איכותי ועמיד לאורך זמן

אם אתם רוצים להיות בטוחים בכך שבחרתם בבית מזוזה איכותי, אתם צריכים להתייעץ עם מכרים, חברים, קרובי משפחה או שכנים. הרי לכל אלה יש בתי מזוזה בבית. תשאלו אותם אם הם מרוצים מבתי המזוזה המעוצבים שלהם. במידה ותקבלו חוות דעת חיובית, תבקשו לדעת מהיכן הם קנו את בית המזוזה. לאחר מכן, תוכלו לרכוש בית מזוזה מעוצב, חדש ואיכותי שיאפשר לכם להיות בראש שקט.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת את כל הדברים שחשוב לזכור לפני קביעת מזוזה. עכשיו יש בידיכם את האינפורמציה הדרושה, כך שעליכם רק להתחיל בהליך. שיהיה במזל טוב!

מזוזה בביתם

אולי יעניין אותך גם

בדק בית
3 שלבים לתהליך של בדק בית

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר התושבים שפונים אל חברות בדק בית, במטרה להסתייע בשירותיהם המקצועיים. הדבר נודע לנו לאחר ששוחחנו עם חברים, מכרים

קראו עוד »