חיפוש

 2 עבודות מתכת מעוצבות שאתם צריכים להכיר

כשאנו קוראים מתכת במבט ראשוני, הראש שלנו ישר מקשר מכונות תעשיתיות, מפעלים, עיצובים גסים, ובכללי תחושה עומס וכבדות בעין. אך עולם עיצוב הפנים משתנה ומשנה את פניו כל פעם מחדש, ויותר בעלי בתים, אדריכלים, מעצבי פנים, ובעלי מקצוע שונים נהנים מעולם המתכת ומשלבים אותו באופן מדהים בסגנון העיצובי של המבנה שלהם. פריטי המתכת הפכו מתמונה גסה לרהיטים, עיצובים מנימליסטיים, פריטים מעוצבים, ריהוט מיוחד ועוד.. אז איך המתכת הולכת להשתלב בעיצוב הבא שלכם?

 

למה דווקא עיצובי מתכת?

בניגוד לחומרי גלם אחרים, המתכת היא חומר מיוחד שמשדר אווירה ואופי שונה מהרגיל. כשקיבלתם עיצוב מיוחד העשוי ממתכת – אתם יודעים שמצאתם יצירת אומנות ייחודית.

מתכת בדרך כלל גם תחזיק מעמד זמן ארוך יותר, נוחה יותר לניקוי, עמידות גבוהה לאורך זמן, ובעיקר ייחודיות שקשה למצוא בכל בית בתור התחלה, תוכלו להתרשם אצל "אווה עבודות מתכת" בשביל להבין את הכיוון בראשוני שלכם בעיצוב המתכת. שלושת עבודות המתכת המעוצבות שאתם חייבים להכיר?

 2 עבודות מתכת מעוצבות שאתם צריכים להכיר

  • תמונות מתכת מנימליסטיות

הן מרשימות, מכניסות עניין וצבע לחדר, ייחודיות, והופכות כל קיר ליצירת מופת. אז אם חיפשתם טוויסט חדש לבית מופה במתכת מיוחדת ובעיצוב חדשני, כבר הספקתם להבין שמדובר בתמונות ממתכת מעוצבת. שילוב נכון של מתכת ועיצוב, תיצרו לכם חלל נקי המשדר סטייל ואופי לכל חדר.

תמונות ממתכת מאוד מיוחדות ומנימליסטיות והן זקוקות לרקע נקי מאלמנטים מיוחדים כדי להדגיש את הייחודיות שלהם. התמונות יכולות להשתלב בחדר השינה, בסלון, ובעיקר בחללים גדולים בבית שידגישו את איכות התמונות. בתמונות המתכת תוכלו לשלב סגנונות שונים כגון: צורות גיאומטריות, פרזול, קו אחיד ועוד…

 

  • מדפים וספריות ברזל

נישות שונות בבית העשויות ברזל בצורה מנימליסטית, משתלבות עם חלל הבית ומעניקות תחושה של חמימות, ביתיות, עוצמה, ואווירה. המדפים יכולים להשתלב לכם בכל חללי הבית, בצורה לא מתאמצת וקלילה, ולהוסיף את היוקרה והדיוק לכל חלל שתבחרו.

בין אם מדובר במטבח, בסלון, בחדר העבודה, ולכל חדר בבית הדורש אחסון או שדרוג האסתטיות בעזרת צמחים קטנים / ספרים. בנוסף למדפים, גם ספריות מברזל יכולות להשתלב בדיוק באותה הצורה, חשוב לפנות להם חלל גדול ורחב יותר, אך גם הן משרתות את המטרה ליצירת מראה יוקרתי, מעוצב ונעים יותר בכל פינה בבית.

 

סיכום

כשאתם בונים בית חדש, מחדדים את הקיים בשיפוץ משמעותי, או סתם עושים סיבוב באיקאה בכדי לרענן את עיצוב הפנים של הבית, ואתם נאלצים לקבל החלטות קריטיות לגבי אופי העיצוב או שינוי מסוים בחללי הבית, האפשרויות הן בלתי נגמרות ומדהימות.

לכל חלל בבית אפשר למצוא אינספור שילובים, חומרי גלם, ריהוט, חיפוי, צבעים, אומנות קיר ועוד שלל דוגמאות. חשוב לפני כל בחירה והחלטה להיעזר באנשי מקצוע מנוסים, ותזכרו שעיצובים מנימליסטיים משדרים "יותר" הרבה יותר מאשר "קצת".

 2 עבודות מתכת מעוצבות שאתם צריכים להכיר

אולי יעניין אותך גם

עיצוב פנים
3 סיבות להיעזר במעצבת פנים

עיצוב פנים היא עבודה יצירתית, שמעוגנת בידע ובכללים של יסודות העיצוב, כמו קומפוזיציה, פרופורציות, צבעים ותאורה. בנוסף, מעצבי פנים מיומנים ובעלי ניסיון מביאים איתם כישורים

קראו עוד »