חיפוש

ערסל בחצר – משחק או דרך להירגע

אין כמו להתחיל את היום ולסיים אותו בתוך קונכייה צפה, או מה שנקרא "ערסל צף למתפנקים והמתפנקות".

אם שקלתם להתקין ערסל בד שנמתח מעמוד לעמוד בגינה, אנחנו מציעים לשקול דווקא אופציות אחרות. בואו נכיר אותן.

רגע לפני שאתם מותחים ערסל בד מעמוד לעמוד בחצר הפרטית, אנחנו מציעים לשקול אופציות מעוצבות הרבה יותר. עד לא מזמן, אנשים נטו למתוח בגינותיהם ערסלים עשויים יריעת בד, מה שכיום אפשר לשדרג באלפי מונים. אם לא נתקלתם במושג ערסל צף עד היום, אנחנו מזמינים אתכם להכיר עולם ומלואו של רוגע. התפנקות ושלוות מלכים. הנה כל מה שצריך לדעת על ערסלים לגינה פרטית, ערסל לחצר בעבודה וכל מה שבין לבין.

 

האם ערסלים צפים מתאימים לבית או למקום עבודה?

בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר חללי עבודה משותפים. חללי העבודה האלו הם משהו שנוצר רק בשנים האחרונות, תכלס כתוצאה מהתפתחות עולם הדיגיטל. בסופו של דבר, חללי עבודה בימינו (וגם מקומות עבודה פרטיים) מרוהטים ברמות העיצוב הכי גבוהות ונעימות. ואין יותר נעים מאשר קונכייה צפה בתור ריהוט גן, גם בתור ריהוט משרדי.

בין אם אתם מחפשים אחר רהיטים לגן או ריהוט לעבודה, כדאי לשקול לחיוב ערסלים צפים או קונכיות צפות. כמובן שאלו לא באמת צפים באוויר, הם מקבלים תמיכה על ידי עמוד שמחזיק אותם באוויר. זה בעצם מקנה את התחושה של "לצוף באוויר".

 

ערסל וקונכייה בתור ריהוט גן מרגיע ושליו

בשורה התחתונה, ערסל צף עשוי להוות עבורכם אחלה דרך הירגעות. אתם יושבים בתוך קונכייה אשר עוטפת אתכם מכל כיוון. אבל יחד עם זאת שהיא עוטפת אתכם, יש לכם עדיין מספיק מרחב בתוך הקונכייה כדי לעבוד עם מחשב נייד. פשוט תענוג.

אם אתם אוהבים את השמש ולא מוכנים להתפשר על נוחות עבודה או פינוק, הקונכיות הצפות מעולות עבורכם. כדאי לדעת, ישנן קונכיות מסוגים באמת רבים ומגוונים. בעוד שחלק מהערסלים הצפים עשויים מחומרי גלם כמו בד, ערסלים צפים אחרים יהיו עשויים מחומר גלם עור. זאת ועוד, חלק מהערסלים הצפים גם מעוצבות בצורות ייחודיות, חלקם מעוצבים באופן סטנדרטי יותר. בסופו של יום, תוכלו להתאים את הערסל גם לבית וגם למקום העבודה.

 

השוואת מחירים בין ערסלים צפים לבית ולגינה

בין אם אתם מעוניינים לרכוש ערסל צף או קונכייה צפה, כדאי לערוך השוואת מחירים לפני הרכישה. יש לכם פורטלים ברשת אשר מתמחים בכל מה שקשור לרכישת קונכיות וערסלים לבית ולעבודה. תוכלו לערוך השוואת מחירים בין ערסלים צפים, לאתר את המשווקים האטרקטיביים ביותר ולהתחדש לכם עם אחלה ריהוט גן. אם תרצו, כמובן שתוכלו גם לרכוש ערסל צף שימוקם בתוך הבית, אין הכרח למקמו בגינה בלבד.

 

איש יושבת על ערסל

אולי יעניין אותך גם

בדק בית
3 שלבים לתהליך של בדק בית

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר התושבים שפונים אל חברות בדק בית, במטרה להסתייע בשירותיהם המקצועיים. הדבר נודע לנו לאחר ששוחחנו עם חברים, מכרים

קראו עוד »