חיפוש

עיצוב הבית

השיגעון לשינוי מגיע ואיתו גם הישועה, ישנן פעמים בחיים בהן בוערת בתוכנו אש השינוי. אנחנו מוצאים את עצמינו מסתכלים סביב ומשהו עמוק בפנים לוחש לנו שהגיע הזמן לשנות, להרים את הכפפה, להתחדש. ההשתוקקות הבלתי מוסברת הזאת לרוב מניעה אנשים לעבור דירה או להחליט לשפץ את ביתם, על אף שזה כרוך לרוב בחוסר נעימות זמנית של לשבור קירות או לארוז ארגזים. במידה והחלטתם על מהלך שכזה, הלא אין דרך טובה יותר מאשר לעשות זאת בסטייל ועד הסוף ולחיות את החלום של לגור בבית מעוצב ברמה גבוה. איך עושים זאת? לפניכם מספר טיפים ועיקריהם של הדברים.

עיצוב הבית

דלתות או להיות, זאת השאלה

אחד האלמנטים העיקריים שעושה את ההבדל הגדול בעיצוב הפנים של הבית, מבלי שאנשים כמעט נותנים עליו את הדעת כאשר באים את ביתכם ומתרשמים מיופיו המרהיב, הוא הדלתות. דלתות כניסה לבית כבר מזמן הפסיקו להיות דלתות פלדה רגילות אשר מטרתן היא הגנת הדיירים בלבד. היום על דלתות הכניסה וכן על דלתות פנים הבית מולבשים עיטורים מודרניים ומעוצבים להפליא. מאחורי עיטורים אלה מושקעת מחשבה רבה והם תואמים את הקו העיצובי של הבית כולו. הדלתות הינן משמשות אותנו מאוד, אך מעבר לכך הן מהוות חלק בלתי נפרד מהעיצוב של הבית ותורמות מאוד בעיצוב החלל, שכן הוא ביתכם. היום יש מבחר גדול מאוד של דלתות בעיצובים שונים עם קונספטים מגוונים וניתן להתאים עיצוב דלת לכל בית שרק ניתן לדמיין.

 

קירות ומה שבינהם ועליהם

צביעת קירות, כידוע, משנה את כל האווירה וההרגשה של הבית. אך היום, תחום הטפטים ומדבקות הקיר תופס תאוצה לא קטנה ובבתים מעוצבים ניתן להבחין בהם בכל פינה. אז נכון, פעם הטפטים והמדבקות קיר נחשבו כפתרון זול לעיצוב של הבית, אך אין זה כך יותר. הטפטים ומדבקות הקיר הינם דרך מיוחדת במינה ומרשימה עד מאוד לשדרג את החלל הפנימי בו אנו חיים ולהוסיף לו צבעוניות בדרך היכולה להיות ייחודית, מעניינת ומלאת סטייל.

אז יאללה! ללכת על זה!

הריצפה, עליה אנו דורכים כל יום ביומו, מכסה את כל שטח הבית ומהווה גם מצע לריהוט האמור להשתלב עמה בנעימים. ריצפה מדוייקת ומבריקה משממת כאלמנט "ואוו" אמיתי בכל חלל באשר הוא. חיפוי הרצפה צריך להיות רענן, בוהק ואפנתי כאחד. רצפה איכותית לבית הינה צורך בסיסי ביותר, עליו חשוב מאוד לשים את הדגש כאשר ניגשים למלכת עיצוב הבית.

אז ריצפה, קירות דלתות- ומה באמת בינהם?

כמובן, שמעבר לריצפה, קירות ודלתות קיימות עוד אינסוף אפשרויות ודרכים יצירתיות לגרום לביתכם להראות כמו הבית שתמיד חלמתם עליו. אין ספק שקניית דירה או שיפוץ בית נחשבים תהליכים משמעותיים בחיים המביאים עימם הרבה התלבטויות. אלה הם שלבים מלאי החלטות  והתהליך מורכב ומרגש עד מאוד. קיימת אפשרות להקל על שלבים רבים בתהליך הזה אם תעבדו בשיתוף פעולה עם מעצבת פנים טובה, שתזהה את הצרכים שלכם ותדע כיצד לפעול באופן שיספק את הרצונות והאהבות האישיות שלכם. אם בכל זאת בחרתם לעשות זאת לבד, נסו לקחת השראה מבתים שאהבתם, או מקטלוגים שונים של עיצוב פנים, והכי חשוב, תבחרו מהלב. בהצלחה!

אולי יעניין אותך גם

עיצוב פנים
3 סיבות להיעזר במעצבת פנים

עיצוב פנים היא עבודה יצירתית, שמעוגנת בידע ובכללים של יסודות העיצוב, כמו קומפוזיציה, פרופורציות, צבעים ותאורה. בנוסף, מעצבי פנים מיומנים ובעלי ניסיון מביאים איתם כישורים

קראו עוד »