חיפוש

לאיזה בתי עסק כדאי לרכוש מקפיא תעשייתי

המקפיא התעשייתי משמש מוסדות, ארגונים, מפעלים ובתי עסק רבים לצרכים שונים על מנת לשמור על טריות ותקינות המוצרים ולעמוד בתקנים המחמירים.

המאמר יפרט לאילו בתי עסק כדאי לרכוש את המקפיא תעשייתי.

 

לאילו בתי עסק כדאי לרכוש את המקפיא התעשייתי?

מקפיא תעשייתי משמש לא מעט בתי עסק כמו: מסעדות, בתי קפה, מזנונים, סופרמרקטים, מכולות, חנויות תבלינים, אולמות אירועים, מפעלים לבשר, מפעלים למוצרי חלב, מפעלי תרופות, מפעלי אלקטרוניקה, חנויות פרחים, חנויות מוצרי טבע וכד'. כל בעלי עסקים אלו מחויבים לתנאים של משרד הבריאות ולתקנים המחמירים לצורך שמירה על טריות, טעם, ריח וצבע כשמדובר במזון, בתרופות ובשימור רכיבים אלקטרוניים שזקוקים לטמפרטורה מסוימת. המקפיא התעשייתי צריך להיות מתוחזק ועמיד לאורך שנים.

 

התחזוקה של המקפיא התעשייתי

בין אם מדובר במקפיא תעשייתי ובין אם מדובר על מקרר אינטגרלי כל בית עסק צריך לארגן את העסק שלו על מנת שהמקפיא ייכנס בצורה אופטימלית בחלל הרצוי מבחינת הגודל. דהיינו, המקרר האינטגרלי או המקפיא התעשייתי יכולים להיטמע בין ארונות המטבח בצורה אחידה או בחדר הקירור של העסק. אם מדובר בחדר קירור חייבים להיות חומרי בידוד ואיטום שיגנו על המקפיא מכניסת לחות ושמירה על הטמפרטורה הרצויה בחדר. בין היתר יש להתחשב בצריכת החשמל, במערכת הבקרה, החומר ממנו עשוי המקפיא, הסוג, הדגם, העיצוב והבטיחות שלו. החלק העיקרי של התחזוקה הוא שמירה על הניקיון של המקפיא, הימנעות של הצטברות קרח ולכלוך. בצורה כזו המקפיא יהיה עמיד לאורך שנים מבלי צורך להחליף אותו לעיתים קרובות.

 

בחירת המקפיא התעשייתי

בחירת דגם המקפיא התעשייתי צריכה להיות בהתאם לעיצוב המטבח התעשייתי של בית העסק. כלומר, היא תהיה מושפעת ממספר הדלתות והמגירות, דלת עליונה או תחתונה, צבע המקפיא, הפונקציות של לוח הפיקוד ובקרת הטמפרטורה, מספר הליטרים  (הנפח) שהוא מכיל, העומק, הגובה והגודל שלו, מערכת ההפשרה שלו, מערכת קירור יבש, קצב ההקפאה, החיסכון בצריכת החשמל וכיוצא בזה. המקפיא אף מושפע ממזג האוויר החיצוני ולכן מידת האטימות שלו משמעותית על מנת שיקרר בקיץ כפי שהוא מקרר בחורף. ככל שמקפידים על בחירה נבונה, המכשיר ישרת את בית העסק לזמן ארוך ויספק את הצרכים לשמם רוכשים אותו.

 

אמינות ואיכות של המקפיא התעשייתי

רכישת מקפיא לצרכי בית העסק אינה דבר ל מה בכך. יש להתחשב בפרמטרים כמו איכות, אמינות ומחיר כאשר בוחרים את המותג ממנו רוכשים את המקפיא. לפיכך, מומלץ להשוות מחירים, לבדוק חוות דעת, המלצות ולרכוש את המקפיא מחברה בעלת מוניטין שמוצרי החשמל שלה ובפרט המקפיאים התעשייתיים, מקצועיים וחדשניים. גם אם מדובר בתקציב נמוך עדיף לא להתפשר על האיכות ולרכוש את המקפיא האופטימלי ביותר לבית העסק. מותגים כמו: ליבהר, סימפר, שפהאוזן, נורמנדי וכד' הם המומלצים ביותר.

 

מוצרים בקירור

אולי יעניין אותך גם

בדק בית
בדק בית

לאחרונה נתקלנו במונח "בדק בית" במהלך שיחות עם מכרים והתביישנו לומר שאינינו מכירים במושג המדובר. לאחר זמן מה, החלטנו שלא להישאר אדישים לצמד המילים שנשמעות

קראו עוד »