חיפוש

שאלות שכדאי לשאול כשקונים מטבח חדש

מזל טוב, החלטתם להעביר את המטבח שיפוץ. קודם כל, אתם מוזמנים להתרגש, כי תהליך של שיפוץ מטבחים הוא אכן כיפי ביותר, אך אין ספק שהוא מלווה גם בסטרס מסוים. בכדי להפחית את הלחצים והסטרס, הכינו מספר שאלות מראש עבור הקבלן או השיפוצניק. 

אתם מוזמנים להסיר חרדות וחששים, כי הכנתם לעצמכם רשימת שאלות על שיפוץ מטבחים. אם אתם עומדים לקראת שיפוץ דירה או שיפוץ מטבח, חשוב תמיד יהיה לוודא מספר פרטים מראש, בכדי להיות בטוחים שאתם הולכים בניתוב השיפוץ הנכון ביותר עבורכם. למשל, האם אתם מעוניינים לבנות אי מטבח? אולי בכלל מה שחשוב לכם אילו פתרונות האחסון במטבח? בין אם כך או כך, תמיד תצטרכו לקחת בחשבון גם ציוד למטבח, הצעות מחיר מספקים שונים, מה כוללות הצעות המחיר ועוד. 

 

ציוד מטבחים שחובה להחזיק בבית 

כשמדברים על ציוד מטבחים, אין ספק שישנו ציוד מסוים שחשוב שיהיה בכל מטבח, בין אם הוא עובר שיפוץ או עיצוב מחדש כמו עיצוב עם צמחיה מלאכותית. אחת השאלות שכדאי לשאול את עצמכם לפני שיפוץ מטבח, היא השאלה בנוגע לסוג ציוד החובה שתצטרכו לאחר השיפוץ. 

למשל, סירים איכותיים הם תמיד מצרך חובה, כך גם מיקסרים חשמליים, סכו"ם יוקרתי ועוד. עבור מידע נוסף, בקרו באתר Electro Shop ותוכלו גם לבצע רכישה מאובטחת. בימינו, אנשים מעדיפים לרכוש מוצרי מטבח אונליין בהנחה, כך שאתם מוזמנים לרכוש כמו שרוכשים היום. 

ברז פתוח

 

מה לשאול לפני שיפוץ מטבח? 

שאלה נוספת בבואכם לשפץ את המטבח, נוגעת לנושא האחריות על העבודות. אם אתם צריכים לבצע עבודות תשתית שונות, הרי שיהיה חשוב לוודא כי אתם מקבלים אחריות מלאה על אותן עבודות. למשל, על איטום מבנים אתם יכולים לקבל עד 10 שנות אחריות מחלק מקבלני האיטום. 

בהחלט שווה את הבדיקה שלכם מראש. 

דוגמה נוספת? ארונות מטבח מעוצבים בדרך כלל מגיעים גם הם עם אחריות כלשהיא, בין אם קצרה של שנה, או אחריות הניתנת להרחבה למספר שנים. בין אם אתם בונים ארונות מטבח בעזרת נגר אומן או בעזרת חברת מטבחים גדולה, תמיד תצטרכו לשאול לגבי חומרי הגלם מהם מכינים עבורכם את הארונות. 

 

חומרי גלם איכותיים בלבד 

עץ? אולי מתכת? האם חומר גלם מסוים עמיד יותר מאשר השני? אלו שאלות שמומלץ לשאול מראש. שימו לב, משהו שחובה להתמקד בו, הוא הנושא של הקרבה שלכם לחוף הים. אם אתם מתגוררים בקרבה גדולה לחוף הים, אתם חייבים להשתמש בחומרי גלם איכותיים, כאלו שאינם מחלידים ומפתחים קורוזיה בקלות. 

המליחות באוויר מחייבת אתכם לוודא זאת מראש. הכינו את הרשומות מראש, תאמו ציפיות ואל תשכחו להנות מהתהליך! לאחר שתזכו במטבח החדש שלכם, תוכלו למלא אותו במוצרי חשמל קטנים, כמו סירים לבישול איטי. כיף גדול וטעים מאוד. 

למידע נוסף: https://sunshin.co.il

אולי יעניין אותך גם

תנור חיצוני
איך בוחרים טאבון ביתי?

טאבון, הוא סוג של תנור חיצוני המשמש בדרך כלל לאפיית לחמים ופיתות. זהו תנור מסורתי ששימש במשך מאות שנים לאפיה במזרח התיכון, צפון אפריקה ומרכז

קראו עוד »