חיפוש

הפנים של הבית: הכירו את המזוזות המעוצבות!

מתחשק לכם להפוך גם את המזוזות לנוי מצווה מהודר? צודקים. קבלו את כל בתי המזוזה עם העיצוב הכי חדשני, שיהפוך את כל הבית שלכם להרבה יותר אטרקטיבי ממה שאי פעם חלמתם, בעזרת קולקציה עדכנית וחדשנית שתשדרג את כל נראות ועיצוב הבית.

 

בית מזוזה שמתאים לכם בול

הבית שלכם מעוצב בקונספט ייחודי ואתם רוצים שכל האביזרים המרכיבים אותו יהיו שותפים לאווירה העיצובית? תוכלו לאפשר זאת, על ידי בית מזוזה שיתאים לכל סביבת הבית. את בתי המזוזות תוכלו למצוא במגוון צבעים ומרקמים, אשר בוודאי יצליח להוסיף נופך ייחודי ומיוחד לעיצוב הקיים.  בתי מזוזות מעוצבים מדברים אליכם? להזמנת בתי מזוזה מעוצבים לחצו כאן

הפנים של הבית: הכירו את המזוזות המעוצבות!

ככה תרשימו את באי הבית ממבט ראשון

מהו הדבר הראשון, בו האורחים שלכם ייתקלו בעת שהם יקפצו אליכם לביקור נימוסין חביב? המזוזה כמובן. המזוזה נמצאת בפתח הבית, ועקב מיקומה – באופן אוטומטי היא מושכת תשומת לב ייחודית. "אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני" גורס הפתגם וגם צודק, ומסיבה זו, אם אתם מעוניינים להותיר רושם חיובי על המבקרים בבית שלכם, השקיעו בעיצוב בית המזוזות כיוון שהם אלו שיצרו את התדמית שלכם.

 

עיצוב בתי מזוזות במגוון רחב של גדלים

כדי שלא תהיו מוגבלים בעיצוב, כמו גם בגודל ובתצורה – בתי המזוזות המעוצבים מגיעים במגוון רחב ועשיר של גדלים משתנים. כך, לכל קלף מזוזה שיש ברשותכם, תוכלו להתאים גם את בית המזוזה המתאים אשר גם יגן על הקלף ויהווה לו כעין נרתיק וגם יוסיף לחן וליופי של הבית על ידי העיצוב הייחודי והמפואר.

הפנים של הבית: הכירו את המזוזות המעוצבות!

נוי מצווה מעיצוב בית מזוזות

בנוסף לערך הפרקטי אסתטי שמקבלים מן בתי המזוזות המעוצבים, הרי שקיים גם הערך המוסף והמשמעותי של נוי מצווה. קיימת מצווה חשובה של התנאות במצוות, אותה ניתן להשיג על ידי בתי מזוזה שהם הרבה יותר מנאים. וכך, הבית כולו מקבל פוש רציני של עיצוב מיוחד שמשלב עימו גם רוח של קדושה וטהרה.

 

מזוזות מעוצבות במגוון צבעים

בדרך כלל המזוזה תידרש להתאמה מוחלטת לעיצוב שכבר שולט בבית או בחדר בו המזוזה עומדת להיקבע. כדי לאפשר התאמה של בית מזוזה לכל קונספט עיצובי באשר הוא, ניתן למצוא באתר מגוון רחב של דוגמאות וצבעים, אשר מתאפיינים בפלטות צבע עשירות שמאפשרות התאמה רב גונית לכל קונספט עיצובי קיים, על מנת שתהיה הלימה וויזואלית בין עיצוב הקיים לעיצוב החדשני של המזוזה.

 

לסיכום

אם גם אתם רוצים לשדרג את הבית בשילוב מהותי של נוי מצווה מהודר, בתי מזוזות מעוצבים הם הדרך לכך! כדי שגם אתם תוכלו למצוא את בתי המזוזה שהכי מתאימים לכם, ניתן להשיג אותם באתר במגוון רחב של גדלים, מרקמים וצורות, כאשר בחירה נכונה לא רק תשדרג את עיצוב הבית אלא אף תוסיף לתדמית אותה אתם רוצים ליצור.

הפנים של הבית: הכירו את המזוזות המעוצבות!

אולי יעניין אותך גם

עיצוב פנים
3 סיבות להיעזר במעצבת פנים

עיצוב פנים היא עבודה יצירתית, שמעוגנת בידע ובכללים של יסודות העיצוב, כמו קומפוזיציה, פרופורציות, צבעים ותאורה. בנוסף, מעצבי פנים מיומנים ובעלי ניסיון מביאים איתם כישורים

קראו עוד »