חיפוש

לפנות את הדירה לא חייב להיות אירוע קורע לב – פינוי ירושה בראש שקט

פינוי דירת ירושה עלולה להיות עמוסה ברגשות ומורכבת הן מהבחינה הכלכלית והן מהבחינה הרגשית. דירות שהתקבלו בירושה כמובן נוטות להיות מלאות רהיטים, כלי מטבח, מזכרות וחפצים אך מה עושים עם כל התכולה הזו? ראשית מומלץ לעבור על כלל הריהוט והחפצים, לבדוק האם קיים משהו שתרצו לשמור, לזכור או להעביר הלאה. לאחר שעברתם על תכולת הדירה ועשיתם מיון ראשוני, כדאי להעזר במומחים.  

 

אז למה בכלל יש צורך בחברה?

כפי שהוסבר, מרבית הדירות המתקבלות בירושה הנן בדרך כלל הונם של הורים מבוגרים אשר הורישו את הדירה לילדהם. ברוב הפעמים, היורשים הנם אנשים המנהלים קריירה, משק בית ויומנם עמוס ולכן אין ביכולתם להגיע ולפנות את הדירה. מה גם שדירות של אנשי הגיל השלישי נוטות להיות מלאות יותר תכולה מכיוון שהם נקשרים יותר לחפצים, מה שהופך את הפינוי למורכב יותר. חברת פינויים תקל עליכם משמעותית בפינוי דירה עם הקף תכולתי שכזה.

 

איך בוחרים חברת פינויים?

לפני שאתם פונים לחברה שעוסקת בתחום פינוי ירושה, יש לוודא כי קיימות המלצות על חברה זו. אל תהססו לשאול חברים ומכרים אשר נעזרו בשירות זה ואף לבקש את עזרתם של חוכמת ההמונים ברשתות החברתיות. חשוב שהחברה אשר מפנה את הדירה תהיה רגישה למצב ותפנה את התכולה ביסודיות, זריזות ובניקיון המירבי.

 

על מה יש לשים דגש?

שימו לב כי בזמן פינוי ירושה יתכן ויהיו רהיטים וחפצים שתרצו לפנות אך לא תוכלו להשליך לפח השכונתי. יש לוודא עם חברת הפינויים שבחרתם כי היא מקפידה על השלכת פסולות במקומות המותרים תוך שמירה על הסביבה וכן, גם על הארנק שלכם – עניינים שכאלו עלולים לגרור קנסות ואינטראקציה לא נעימה כלל.

 

כמה זה עולה לי?

כמובן שהסכום תלוי בחברת בפינוים אותה בחרתם, אך רוב חברית הפינויים יקחו סכום סמלי ולעיתים אף יפנו את דירתכם ללא עלות. למה להם אתם בוודאי שואלים; ובכן, כאשר חברת הפינויים תפנה רהיטים, מוצרי חשמל או אומנות שוות ערך מהדירה (כמובן במידה ואלו חפצים אשר אינכם חפצים בהם) היא תמכור אותם ומשם תרוויח את הכסף. ישנן חברות אשר תורמות חלק מהחפצים והריהוט לעמותות ומשפחות נזקקות.

 

אז למה לא לעשות זאת לבד?

לסיכום, פינוי דירת ירושה היא מעמסה לא קטנה על היורשים. מעבר לאילוצי הזמן אשר דוחקים בנו בשנת 2022, כאשר רובנו במרדף אחרי השעות הפנויות שלנו, פינוי דירה לא מסתכם במעמסה ודוחק הזמנים אלא גם במצוקה רגשית שכרוכה בדבר. יתכן ובדירה חפצים רבים המעלים זכרונות ורגשות שיציפו אתכם ויקשו על הפרידה מיקריכם, לכן חברת הפינויים כאן בשבילכם. אל תהססו להקל על עצמכם ולהפוך את הפינוי לקל ומהיר יותר.

מתפנה, הדירה

אולי יעניין אותך גם

כל מה שצריך כדי לארגן חוג בית למופת
כל מה שצריך כדי לארגן חוג בית למופת

האם אי פעם ביקרתם בחוג בית שהיה מאורגן באופן מושלם ומעניין לחלוטין? חוגי בית יכולים להיות חוויה מרגשת ומעצימה עבור כל המשתתפים, אם רק ננהל אותם בצורה נכונה. בין אם זה חוג בישול, מלאכות יד או אפילו מופע של אמן חושים לחוגי בית – יש מספר עקרונות חשובים לזכור כדי שהאירוע יהיה מוצלח   בחירת הנושא המתאים הנושא של חוג הבית הוא אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחה. הקפידו לבחור נושא שיעניין את קהל היעד שלכם ויתאים לו. למשל, עבור הורים צעירים, חוג בישול או מלאכות יד יכול להיות רעיון מצוין, מאחר והם יוכלו ליהנות מלמידת מיומנויות חדשות ובו זמנית לבלות זמן איכות עם ילדיהם. לעומת זאת, עבור בני נוער, מופעים של אמנים יכולים לעורר עניין רב,

קראו עוד »
מדריך מקיף למחסני עץ
מדריך מקיף למחסני עץ

מחסני עץ היו מרכיב עיקרי בתעשיות שונות במשך מאות שנים, ומציעים שילוב של קסם כפרי, עמידות ופרקטיות. מבנים אלה, עשויים מעץ יציב ותוכננו לפתרונות אחסון

קראו עוד »