חיפוש

6 יתרונות בהלוואות בהוראת קבע

הלוואת הופכות להיות חלק משמעותי בחיים בשנים האחרונות.

אנשים רבים נוטים הלוואת דרך הבנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח או גופים חוץ בנקאיים.

היתרונות של נטילת הלוואות באמצעות גופים אלו מתבטאים בכך שניתן לקבל הלוואה בתנאים מועדפים ובצורות תשלום שונות.

בצורה זו אפשר ליהנות למשל מהאפשרות לקבל הלוואה בהוראת קבע.

 

מהי הלוואה בהוראת קבע?

הלוואות בהוראת קבע מתנהלות בצורה כזו: מידי חודש מועבר סכום החזר חודשי של הלוואה בתוספת לריבית שנקבעה לה ישירות מהעו"ש אל החברה שהעניקה את ההלוואה. מאחר והסכום מחושב בתוספת הריבית שנקבעה לו, הוא משתנה במקצת מחודש לחודש אך מדובר בסכום דומה בסך הכל.

 

יתרונות של הלוואות בהוראת קבע

להלוואות בהוראת קבע ישנן יתרונות רבים. להלן 6 יתרונות משמעותיים שיוכיחו לכל אחד למה מומלץ לו לקחת הלוואה בצורה שכזו.

 

החזרים נוחים

ניתן לקחת הלוואה בהוראת קבע לצרכים שונים (רכישת רכב, דירה, לימודים ופעילויות אחרות רבות). ההלוואות ניתנות בהחזרים נוחים ביותר מבחינות שונות:

  • פריסת ההלוואה לטווח רחב ולחודשים רבים.
  • ריביות נמוכות.
  • מבחינת תנאי הביטחונות והערבויות השונות לגבי קבלת הלוואה.

 

תנאים גמישים

להלוואה בהוראת קבע ישנם תנאים גמישים מול הלקוח ויכולת בחירה המתבטאת בשני תחומים עיקריים:

  • בחירת התאריך בחודש – היום הנח ביותר מבחינתו לתשלום ההחזר החודשי.
  • פריסת התשלומים – לכמה תשלומים חודשיים יתפרס החזר ההלוואה.

 

תכנון סכום מדויק

ההלוואה יורדת באופן אוטומטי מחשבון הבנק. משמעות הדבר היא שכשאדם מבצע את חשבון ההוצאות החודשי שלו הוא יכול לדעת את הסכום המדויק שעליו להחסיר מההכנסות שלו וכמה כסף נזיל יש לו.

 

תכנית ארוכת טווח

סכום ההלוואה היורד כל חודש הוא כמעט אחיד. לכן ניתן עשות תכנת ארוכת טווח לגבי ההוצאות וההכנסות. היכולת של האדם לדעת כמה כסף נזיל יש לו הרבה יותר יעילה בצורה הזו.

 

יכולת מדידה והשוואה

הלוואה בהוראת קבע נותנת לבן אדם יכולת מדידה והשוואה טובה יותר. האדם יודע כמה כסף עליו להחזיר מידי חודש וכול לבצע בקלות השוואה מול גורמים שונים: תנאי הריביות וכן תנאי ההלוואה השונים.

 

יצירת תכנית הלוואה יעילה יותר

קיימת אופציה ליצור תכנית הלוואה הרבה יותר נוחה וברורה. ניתן לבקש מראש שבחודשים הראשונים ההחזר יהיה נמוך יותר ובהמשך יעלה, או להיפך. בצורה זו ניתן לנהוג בצורה חכמה יעילה יותר עם הכסף.

 

אז מהם היתרונות להלוואת בהוראת קבע?

לסיכום: ניתן לראות שלהלוואת בהוראת קבע ישנם יתרונות משמעותיים על גבי הלוואות אחרות: ניתן ליהנות מהחזרים נוחים ותנאים גמישים,  ניתן לתכנן את סכום הכסף המדויק, לתכנן תכנית כספית ארוכת טווח, האדם מקבל כך יכולת השוואה ומדידה יעילה יותר וכן ליצור תכנית הלוואה טובה יותר. לכן, מומלץ לכל אחד הזקוק להלוואה, לבחור בתכנית הלוואה בהוראת קבע וליהנות מיתרונות משמעותיים במהלך החזר התשלומים.

שטרות של יורו

 

אולי יעניין אותך גם

תמונות אומנותיות לבית
תמונות אומנותיות לבית

תמונות אמנותיות הן לא רק פריטי נוי, אלא גם דרך להוסיף עניין, צבע ואישיות לחלל. הן יכולות לשקף את הסגנון האישי שלכם, ליצור אווירה מיוחדת

קראו עוד »
פקח בית
בדק בית מקבלן

רכישת דירה היא לעיתים קרובות הרכישה הגדולה והמשמעותית ביותר שנבצע בחיים. זאת הקנייה הגדולה ביותר שנעשה ולרוב היא מלווה בהלוואות לטווח זמן ארוך. לרוכשי דירה

קראו עוד »
בדק בית
בדק בית

לאחרונה נתקלנו במונח "בדק בית" במהלך שיחות עם מכרים והתביישנו לומר שאינינו מכירים במושג המדובר. לאחר זמן מה, החלטנו שלא להישאר אדישים לצמד המילים שנשמעות

קראו עוד »