חיפוש

סיימתם שיפוץ במשרד? כך תחזרו לשגרה כמה שיותר מהר

שיפוץ משרד יכול להיות תהליך ארוך ומייגע שמשבש את סדר היום התקין ופוגע בפרודוקטיביות של העובדים. יחד עם זאת, חשוב לדעת שישנם מספר דברים שניתן לעשות על מנת לחזור לשגרה כמה שיותר מהר לאחר סיום השיפוץ. המאמר יפרט כיצד תחזרו לשגרה כמה שיותר מהר.

 

ניקוי יסודי של המשרד

הדבר הראשון שיש לעשות לאחר סיום השיפוץ הוא להזמין חברת ניקיון מקצועית ואמינה לניקוי כללי של המשרד. יש להסיר את כל האבק, הלכלוך והפסולת שנותרו מהעבודות ולנקות את כל המשטחים והרהיטים. חברת ניקיון מקצועית תבצע את העבודה בצורה יסודית ומהירה. חשוב גם חשוב לפתוח את כל החלונות ולאוורר את המשרד היטב. אוורור יסודי יסייע בהוצאת אבק, ריחות וחומרים רעילים שעלולים להישאר מהשיפוץ.

ניקיון יסודי של המשרד

בדיקת תקינות המערכות

ודאו שכל המערכות במשרד, כגון מערכת החשמל, מערכת המיזוג והאינטרנט פועלות בצורה תקינה. במידה וישנן תקלות, פנו לחברות מקצועיות לתיקונן.

 

סידור מחדש של המשרד

לאחר שהמשרד נקי, הגיע הזמן לסדר את החלל מחדש. ייתכן שתצטרכו להזיז רהיטים, לסדר את ציוד המשרד ולפנות מקום לכל החפצים שחזרו למקומם. מומלץ לתכנן מראש את סידור החלל החדש, על מנת ליצור סביבת עבודה נוחה ופונקציונלית.

 

ארגון המשרד

השיפוץ הוא הזדמנות מצוינת לארגן את המשרד מחדש ולזרוק כל חפץ שאינו נחוץ עוד. מומלץ לעבור על כל המגירות, הארונות והמדפים ולמיין את החפצים לפי נושאים. ניתן לתרום חפצים שאינם בשימוש לנזקקים, למחזר חומרים שאינם ניתנים למחזור ולזרוק לפח את כל השאר.

ארגון מחדש של המשרד

התאמה אישית

לאחר שהמשרד מסודר ונקי, הגיע הזמן להוסיף לו נגיעה אישית. ניתן לתלות תמונות, ציורים או צמחים, להציב רהיטים נוחים ומתאימים ולשדרג את תאורת המשרד. סביבת עבודה נעימה ומזמינה תגרום לעובדים להרגיש בנוח ותתרום להגברת הפרודוקטיביות.

 

תקשורת עם העובדים

חשוב לתקשר עם העובדים לאורך כל תהליך השיפוץ וחזרתו לשגרה. עדכנו אותם לגבי התקדמות העבודות, שתפו אותם בתכנון סידור החלל החדש וקבלו מהם משוב לגבי סביבת העבודה. תקשורת פתוחה ושקופה תסייע ליצור אווירה חיובית ותמנע תחושות של תסכול או חוסר וודאות.

 

טיפים נוספים לאחר שיפוץ המשרד

  • חזרו לשגרה בהדרגה – אל תצפו מהעובדים לחזור מידית לקצב העבודה הרגיל. תנו להם זמן להתאקלם לסביבת העבודה החדשה ולהתרגל לשינויים.
  • ערכו אירוע פתיחה – ניתן לערוך אירוע פתיחה קטן לכבוד סיום השיפוץ. האירוע יאפשר לעובדים להכיר את סביבת העבודה החדשה, להתגבש ולחגוג את סיום התהליך.
  • היו סבלניים – חזרה לשגרה לאחר שיפוץ משרד עשויה לקחת זמן. היו סבלניים כלפי העובדים ותנו להם זמן להסתגל לשינויים.

 

סיכום

סיום שיפוץ משרד הוא הזדמנות מצוינת לחזור לשגרה ולשדרג את סביבת העבודה. על ידי ביצוע מספר צעדים פשוטים, ניתן להקל על המעבר, ליצור אווירה חיובית ולהגביר את הפרודוקטיביות של העובדים.

שיפוץ משרדים

אולי יעניין אותך גם