חיפוש

זוהי הדרך הזריזה ביותר להזמין צמחים יפים לבית

חסר לכם קצת ירוק בעיניים? לא משנה אם אתם גרים בלב הכפר או במרכז עיר סואנת, גינה מטופחת, מרפסת פורחת או עציץ מלבלב יוסיפו לכם רוגע ושלווה. תוכלו לגדל צמחי נוי, גינת ירק קטנה, או אפילו ערוגת תבלינים ולמלא את הבית בניחוחות נפלאים, אז למה שלא תקפצו למשתלה?

 

רגע לפני שמזמינים

לפני שאתם מתכננים ביקור במשתלה רגילה או הזמנה דרך משתלה אונליין חשוב למדוד תחילה את השטח אותו אתם מעונינים לשתול, כדי שתוכלו לדעת במדויק לכמה ערוגות או אדניות תזדקקו. אל תנסו לנחש או להעריך. הסיבה לכך היא שישנם צמחים המעדיפים ׳מרווח בטחון׳ מצמחים אחרים ואחרים שישמחו דווקא לגדול בצוותא ובצפיפות ומרווח גדול מדי יעכב את התפתחותם.

 

במה עדיפות משתלות האונליין על משתלות רגילות?

משתלות האונליין מציעות מהירות ונוחות ללא צורך לבקר במשתלה ובכך לחסוך זמן רב ומאמץ. אם יש לכם שאלה תוכלו להתייעץ דרך המייל או הטלפון ולקבל מענה מקצועי ואמין מצוות המשתלה, ולקבל את הזמנתכם בתוך זמן קצר, לעיתים אף באותו היום.

 

איך אדע מה מתאים לי?

לפני שמסתחחרים מהגוונים והניחוחות המשכרים, חשוב להתייעץ עם נציג המשתלה תחילה. יש חשיבות רבה למיקום הגינה או המרפסת בשל כמות אור השמש המגיעה אליה. ישנם צמחים המעדיפים צל לעומת אחרים הזקוקים להרבה אור. כמו כן חשוב ליידע את נציג המשתלה האם תרצו עציצים המיועדים לפנים הבית או מחוצה לו. כך תוכלו לבחור את העציץ המושלם עבור הגינה, המרפסת, או האדנית בסלון.

 

עונות וזמני שתילה

במשתלה תוכלו לבחור בין שתיל לבין זרעים. חשוב להקפיד למלא את הוראות השתילה והנטיעה. בנוסף ישנן גם פקעות אשר נשתלות באדמה בעונה מסויימת אך פורחות בעונה הבאה, כדאי לשאול ולהתייעץ כדי לדעת מתי לצפות לתחילת הנביטה.

 

צמחים ובעלי חיים

אם יש לכם כלב או חתול בבית יידעו את נציג המשתלה. ישנם צמחים שעלולים להיות רעילים או לעורר אלרגיות ולכן יש להקפיד הקפדה יתרה לפני שאנחנו מכניסים אותם הביתה, כמו כן אם העציץ מיועד לפנים הבית כדאי לשקול לקבע אותו לרצפה על מנת שלא יתהפך על בעל החיים המשחק לידו. הצמח מפורסם ביותר בהשפעתו על בעלי חיים הינו נפית החתול או ׳סם החתולים׳ אשר אינו מזיק להם בריאותית וגורם להם הנאה מהתחכחות בו.

 

אז מה לשים לכם בתה, לימונית או נענע?

עציץ ירוק ואדנית מלאה יכולים להפיח חיים גם בדירה האפרורית ביותר וליצור סביבת מגורים חמימה ונעימה. במשתלה תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה ולהבין אילו צמחים, פרחים או תבלינים יהיו המתאימים ביותר עבורם והיכן כדאי לשתול אותם. כמו כן, משתלות האונליין יכולות להעניק לכם שירות מהיר מבלי לצאת מהבית ולחסוך לכם את הטרחה שבהגעה וזמן יקר.

משתלה אונליין

 

 

 

 

 

 

אולי יעניין אותך גם

בדק בית
3 שלבים לתהליך של בדק בית

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר התושבים שפונים אל חברות בדק בית, במטרה להסתייע בשירותיהם המקצועיים. הדבר נודע לנו לאחר ששוחחנו עם חברים, מכרים

קראו עוד »