חיפוש

הדפסת תמונות על קנבס

מאז פריצתו של העידן הדיגיטלי, כמעט ונעלמו אלבומי התמונות הפיזיים מחיינו. אנחנו כבר לא מעלעלים באלבומים הישנים כדי להיזכר באירועים, אלא גוללים בטלפון. עם זאת, לתמונה הפיזית אין תחליף, והדפסה של תמונה שאנחנו בוחרים ושהיא בעלת חשיבות בשבילנו, יכולה לשדרג את תחושת הביתיות ואת החיבור המשפחתי. ישנן שיטות הדפסה רבות ובמאמר הקרוב נתמקד בהדפסת תמונות על קנבס ויתרונות שלה.

 

מהו קנבס ואיך מתבצעת ההדפסה?

קנבס הוא בד חזק, עשוי מחומרים שונים ארוגים יחד כמו כותנה ופשתן. במשך מאות שנים קנבס היה הבד עליו ציירו ציירים את היצירות הגדולות ביותר שלהם. החוזק של הקנבס איפשר לו לעמוד ברטיבות של צבעי שמן ומים, לספוח לתוך הסיבים את הצבע ובכך להעצים אותו. הדפסת תמונות על קנבס מתבצעת באופן דומה, תוך ניצול תכונותיו של הבד. המדפסת מתיזה את הצבע בעזרת חום ובכך מבצעת שילוב בין סיבי הבד לצבע כדי ליצור תמונה נקייה וחלקה.

עורך דין רשלנות רפואית

 

למה בכלל להדפיס תמונות?

בשנים האחרונות כאשר הכל זמין לנו בטלפון, המרחבים האישיים שלנו יכולים פתאום להרגיש חשופים וחסרי אישיות. אחת הדרכים להכניס אישיות לחללים שלכם הוא להדפיס תמונת ולתלות על הקירות. תמונות משפחתיות מאירועים מיוחדים יכולות לייצר שיתוף מלא אהבה בחלל הבית, תחושה של גאווה ועוגן של זיכרון מתוק. זאת גם יכולה להיות מתנה נהדרת להדפיס תמונה משפחתית לבן משפחה אחר שתיצור את התחושות האלה אצל כל המשפחה. סיבה נוספת היא להכניס את האישיות שלכם לעיצוב של הבית – תוכלו לבחור יצירות אומנות ותמונות שאתם אוהבים ולהציג אותן לראווה על הקירות.

 

יתרונות ההדפסה על קנבס

הקנבס הוא בד חזק שלא נוטה להיקרע, להצהיב או להתפורר כמו סוגים שונים של נייר. הוא עמיד לאורך זמן והדפסה של תמונה עליו יכולה להחזיק שנים ארוכות. יתרון נוסף של הדפסה על הקנבס הוא הטכנולוגיה החדשה בה משתמשים לאחרונה. התזת הצבע מייצרת אינטגרציה גבוהה בין הבד לצבע, וכך התמונה כמו קופצת מתוך הבד ומספקת תחושה כמעט מציאותית.

להדפיס תמונות

 

למה הדפסה על קנבס מתאימה?

הדפסה על קנבס יכולה להתאים לסוגים שונים ורבים של דימויים. תוכלו להדפיס תמונות משפחתיות שצולמו בטלפון ולהעביר אותן עיבוד וחידוד, ותקבלו הדפסה שנראית כמו התמונות שהיינו ממסגרים פעם, אלא שהפעם התמונה תשרוד שנים ארוכות. בנוסף, תוכלו להדפיס יצירות אומנות שונות שאתם אוהבים כדי לעצב את הבית לפי טעמכם האישי. ההדפסה האיכותית תייצר תחושה שתתרום לעיצוב חלל הבית.

 

סיכום

הדפסה על קנבס היא שיטת הדפסה שצוברת פופולריות רבה בשנים האחרונות. הקנבס הוא בד חזק שעמיד לאורך שנים ארוכות, הטכנולוגיה החדשה מאפשרת אינטגרציה גבוהה בין הבד לצבע, וההדפסה זמינה וזולה. בין אם אתם רוצים למסגר תמונות משפחתיות של רגעים משמעותיים ובין אם תרצו לעצב מחדש את חלל הבית -הדפסה על קנבס יכולה להיות הפתרון המושלם בשבילכם.

אמנות ותמונות

אולי יעניין אותך גם