חיפוש

מה הופך את הבורג' חליפה לבניין המדהים באיחוד האמירויות

אם ביקרתם או ראיתם תמונות של איחוד האמירויות בוודאי ראיתם בניין גבוה ומרשים שמו הוא בור'ג ח'ליפה.

הוא אחד הבניינים היפים והגבוהים בתבל רבים מגיעים אל איחוד האמירויות על מנת לצפות בו.

בניין זה נמצא בעיר דובאי אנשים רבים נוהרים אל העיר על מנת לצפות בפלא זה.

מה מיוחד בבניין הזה שהופך אותו לבניין המדהים ביותר באיחוד האמירויות המאמר הזה מיועד לסקרנים שבינכם ולא רק.

 

כל המידע על הבניין המדהים בתבל:

בורג' חליפה או כפי שהוא מכונה בערבית מגדל חליפה הוא הבניין הגבוה ביותר בעולם הוא מתנשא לגובה של 828 מטר הוא מתהדר במספר קומות של לא פחות מ163.

שמו ניתן לו על שם הנשיא המכהן של איחוד האמירויות שייח ח'ליפה בן זאיד אל נהיאן הוא נבנה במשך שש רצופות החל מינואר 2004 ונחנך רשמית בשנת 2010

 

יוקרה ופאר:

האמירויות הן שבע נסיכויות שלכל נסיכות יש את האמיר ששולט בה. המגדל הממוקם בדובאי הפך ליעד תיירותי של אלפי אנשים ברחבי העולם ועם חתימת הסכם השלום בדובאי גם של הקהל הישראלי.

המיקום הגאוגרפי המושלם הקרוב למפרץ הפרסי מכיל מרבצי נפט רבים. גם באיחוד האמירויות עצמה ישנם מרבציי נפט כאלו  דבר הופך את המדינה לעשירה במיוחד.

החיים באזור מאופיינים בפאר והדר ומצטיינים בכך חיי הנסיכים.

מין הסתם גם הבניין מעבר לגובהו הנהדר הוא עשוי מחומרי הגלם הטובים והיקרים ביותר דבר ההופך אותו למופלא.

 

לראות את דובאי ממעוף הציפור:

העיר דובאי מתאפיינת בבניה ערבית בעלת סגנון מיוחד במינו כמו כן היא מושפעת בפארקים מוריקים ובפאר שהישראלי אינו רגיל להם. העיר דובאי מהווה אטרקציה מרתקת המראה של העיר מהפנט במיוחד ממעוף הציפור.

 

מעלית מהירה במיוחד:

אם אתם אוהבים מעליות את המעלית של המגדל תאהבו במיוחד, על מנת להגיע במהירות אל הגובה הרב של 163 קומות הצטיידו במעלית מהירה במיוחד את הזמן שלוקח למעלית להעלות אתכם עד סוף המגדל תוכלו לנצל לשמוע את המידע על איחוד האמירויות.

 

באיזה קומה התצפית נמצאת?

למרות שהבניין מתהדר ב 163 קומות התצפית המיועדת לתיירים נמצאת בקומות ה 124 וה125 בנוסף לכך יש תצפית ייחודית גם בקומה ה 145.

 

השקיעה מהמגדל בדובאי יפה יותר:

מטיילים רבים אוהבים להגיע אל התצפית דווקא בשעת השקיעה רבים מעידים כי המראה המדהים של השקיעה מהמגדל הוא אחד המראות היפים ביותר שתראו.

לסיכום: מאמר זה סיפר על המגדל הגבוה ביותר בעולם המתנשא לגובה של 163 קומות. הוא בנוי בחומרי גלם מיוחדים ובבניה ערבית מפוארת יש בו תצפיות מדהימות ממעוף הציפור דרך התצפיות האלו ניתן להתבונן אל דובאי שיפה במיוחד בשעת השקיעה.  הצפייה בחושך בעיר דובאי הופכת את החוויה לקסומה.

 

מגדל

אולי יעניין אותך גם

כל מה שצריך כדי לארגן חוג בית למופת
כל מה שצריך כדי לארגן חוג בית למופת

האם אי פעם ביקרתם בחוג בית שהיה מאורגן באופן מושלם ומעניין לחלוטין? חוגי בית יכולים להיות חוויה מרגשת ומעצימה עבור כל המשתתפים, אם רק ננהל אותם בצורה נכונה. בין אם זה חוג בישול, מלאכות יד או אפילו מופע של אמן חושים לחוגי בית – יש מספר עקרונות חשובים לזכור כדי שהאירוע יהיה מוצלח   בחירת הנושא המתאים הנושא של חוג הבית הוא אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחה. הקפידו לבחור נושא שיעניין את קהל היעד שלכם ויתאים לו. למשל, עבור הורים צעירים, חוג בישול או מלאכות יד יכול להיות רעיון מצוין, מאחר והם יוכלו ליהנות מלמידת מיומנויות חדשות ובו זמנית לבלות זמן איכות עם ילדיהם. לעומת זאת, עבור בני נוער, מופעים של אמנים יכולים לעורר עניין רב,

קראו עוד »
מדריך מקיף למחסני עץ
מדריך מקיף למחסני עץ

מחסני עץ היו מרכיב עיקרי בתעשיות שונות במשך מאות שנים, ומציעים שילוב של קסם כפרי, עמידות ופרקטיות. מבנים אלה, עשויים מעץ יציב ותוכננו לפתרונות אחסון

קראו עוד »