חיפוש

בחירת דלת כניסה לבית – המדריך המלא 

פעם, לפני שעולם עיצוב הפנים התפתח כל כך, רוב דלתות הפנים והחוץ בארץ נראו דומות זו לזו, והורכבו מחומרים פשוטים למדי.

אך עם הזמן יותר ויותר מעצבים הבינו את תרומתן של הדלתות להוספת האופי והתפאורה של הבית ובהתאם לכך, מבחר החומרים האיכותיים והעיצובים השונים של הדלתות גדל

והתרחב ומלאכת הבחירה הפכה לקשה יותר.

איך תוכלו לבחור את דלת הכניסה לבית שלכם בצורה הטובה ביותר? 

 

בחירת דלת כניסה לבית – המדריך המלא

כמו שכבר אמרתי קודם, יש מגוון רחב של דלתות חוץ לבית. על מנת שתוכלו לבחור את הדלת המתאימה ביותר עבורכם יש לשים את הדעת על כמה פרמטרים חשובים שיעזרו לכם לגבש החלטה שתספק לכם בחירה נכונה הן מבחינה עיצובית והן מבחינה בטיחותית. להלן הפרמטרים:

 

רמת שחיקה נמוכה

כדי לשמור שהרצפה לא תישרט ותתלכלך בכל פעם שפותחים וסוגרים את הדלת, כדאי לשים לב שהדלת שאותה אתם בוחרים תהיה מאובזרת בסף איכותי מסיליקון בעל רמת שחיקה נמוכה שיפריד בין הדלת לבין הרצפה וישמור עליה משריטות.

 

חלק לא פחות חשוב, העיצוב

מעבר לכך שהדלתות תורמות המון לפן העיצובי בבית עוד מהרגע הראשון שבו אנחנו והמבקרים שלנו נכנסים לתוכו, תאמינו או לא, העיצוב תורם רבות גם ברמה הביטחונית. הסיכויים שפורץ יפרוץ לבית שדלת הכניסה בו מעוצבת באופן שנראה לו טיפה מסובך להתעסקות, הם קטנים.

בדלתות אקספרס, עושים את החיבור והשילוב בין העיצוב לבין הביטחון תוך כדי שימת דגש על העברת מסר ברור שירתיע גורמים לא רצויים.

 

האם הדלת מבודדת רעשים?

דלת שיש ביכולתה לבודד רעשים תתרום רבות לאיכות החיים שלכם. לא חסרים שכנים כעוסים שימצאו סיבה להתלונן על כל רעש הכי קטן ועם דלת מתאימה, תוכלו להיות בטוחים שאתם לא מפריעים לאף אחד.

 

תו תקן לדלתות הכניסה

אחד הגורמים החשובים ביותר, בעיקר כשמדובר בדלת כניסה, הוא הקפדה על נושא התקן, התקן לדלתות כניסה לבית הוא תו תקן 5044 ולפיו קיימות ארבע רמות שונות של קושי לפריצת דלת כניסה שמסומנות באמצעות כוכבים ומצביעות על כך שככל שהמספר של הכוכבים גדול יותר, כך פריצת הדלת תהפוך להיות קשה יותר ומסובכת יותר, דבר שחשוב מאוד לשמירה על בטיחות יושבי הבית.

 

אז איך בוחרים דלת כניסה לבית בצורה הטובה ביותר?

בחירת דלת הכניסה שלכם לבית מורכבת מכמה פרמטרים חשובים שיש לשים לב אליהם כדי להיות בטוחים שאתם עושים את הבחירה שלכם על הצד הטוב ביותר.

הקפדה על כל אותם הפרמטרים שכתבתי לכם כאן במאמר, תעזור לכם לגבש החלטה ולבחור את הדלת שתתאים לכם ברמה שתספק לכם ביטחון, גאווה על העיצוב המהמם שבחרתם אשר ישרת אתכם לאורך זמן בצורה האפקטיבית ביותר.

כניסה

 

אולי יעניין אותך גם

בדק בית
בדק בית

לאחרונה נתקלנו במונח "בדק בית" במהלך שיחות עם מכרים והתביישנו לומר שאינינו מכירים במושג המדובר. לאחר זמן מה, החלטנו שלא להישאר אדישים לצמד המילים שנשמעות

קראו עוד »