חיפוש

אתם נכנסים לבית חדש? כך תהפכו את האווירה לחמימה ונעימה

אתם נכנסים לבית חדש? ראשית איזה כיף! כניסה לבית חדש היא רגע מאד משמח ומשמעותי. בית חדש מביא איתו המון דברים נפלאים חדשים. פעמים רבות המעבר קורה בעקבות שינויי חיים חיוביים כגון זוגיות, חתונה, ילד ראשון או ילד נוסף. 

מעבר לבית חדש לרוב משפר משמעותית את איכות החיים ויכול לגרום להרבה שינויים טובים. אם נעים וחמים בבית כל חברי המשפחה נהנים להיות בבית והדבר אפילו תורם לגיבוש המשפחתי. בנוסף בית חדש הוא התחלה חדשה והוא הזדמנות לפצוח בהרגלים חשובים כגון שמירה על הסדר והנקיון, שמירה על אווירה נעימה וכיפית ואפילו בישול אוכל בריא במטבח.

בקיצור, זו הזדמנות מדהימה להתחלה חדשה בהרבה מובנים וחשוב מאד למנף את הכניסה לבית החדש. אז אם אתם בדיוק עוברים – הכתבה הזו בדיוק עבורכם. אספנו שלוש עצות מעולות שיהפכו את האווירה בבית לנעימה וחמימה מרגע הכניסה, וכך תשפיעו לחיוב על הפרק החדש בחיים שלכם!

 

שימו לב לפרטים הקטנים שיכולים לעשות אווירה חמימה ונעימה

מצד אחד כניסה לבית חדש היא הזדמנות להפטר מכל הדברים הקטנים שאתם לא צריכים ולחיות חיים מינימליסטיים יותר המקלים על הסדר והנקיון ומעניקים הרבה מרחב נעים ופתוח. אך מצד שני יש כמה פריטים קטנים שיכולים לעשות אווירה מדהימה בבית. נרות לדוגמא, יכולים להפוך כל חלל לנעים וחמים.

עם כניסתכם לבית החדש רכשו כמה נרות גדולים ויפים ופזרו אותם במקומות נחמדים בבית. כבר בערב הראשון הדליקו לכם נרות בסלון, במטבח או אפילו בחדר האמבטיה. לנרות יש יכולת להרגיע אותנו ולגרום לאווירה ממש נעימה. נרות בריחות נעימים יכולים להיות בונוס מושלם לבית החדש.

עוד פרט קטן שיכול לתרום הרבה לחמימות הבית הוא תמונות קטנות שאפשר לתלות על המקרר. פתחו לפני המעבר כמה תמונות מקסימות שלכם ושל האוהבים שלכם, ותלו אותם על המקרר או במקום אחר בולט לעין. זה יגרום לכם לתחושת מוכרות חמימה ונעימה כבר מהיום הראשון בבית החדש.

אווירה נעימה

שלט כניסה

אחד הדברים הכי נפלאים בבית חדש הוא לתלות את שלט בכניסה. תליית השלט לבית הוא רגע מקסים, כמעט טקס. תליית שלט ״כאן גרים…״ גורמת לנו לסמן את הרגע ולהתרגש ממנו יחד עם כל המשפחה או עם בן הזוג. שלטים מעוצבים לדלת כניסה גורמים לנו להרגשה חגיגיתו ולתחושת חמימות. בנוסף זו הזדמנות לכתוב משהו כיפי בכניסה לבית שיגרום לכל האורחים לחייך בכניסה.

 

שימוש במילים מעצימות

מילים הן תמיד כוח חזק שעוזר לנו להגדיר את הרגשות והמחשבות שלנו. תוכלו לתלות בבית שלט עם מסר חיובי, וכאלה ניתן למצוא היום בחנויות רבות. תוכלו גם לכתוב את חוקי הבית יחד עם כל חברי המשפחה ולייצר טקסט מקסים משל עצמכם! לסיכום, בית חדש הוא רגע מרגש ונפלא. תייצרו אווירה מקסימה, חמימה ונעימה ותוכלו לפצוח בשמחה בפרק חדש בחיים שלכם!

בית חדש

אולי יעניין אותך גם

תמונות אומנותיות לבית
תמונות אומנותיות לבית

תמונות אמנותיות הן לא רק פריטי נוי, אלא גם דרך להוסיף עניין, צבע ואישיות לחלל. הן יכולות לשקף את הסגנון האישי שלכם, ליצור אווירה מיוחדת

קראו עוד »
פקח בית
בדק בית מקבלן

רכישת דירה היא לעיתים קרובות הרכישה הגדולה והמשמעותית ביותר שנבצע בחיים. זאת הקנייה הגדולה ביותר שנעשה ולרוב היא מלווה בהלוואות לטווח זמן ארוך. לרוכשי דירה

קראו עוד »
בדק בית
בדק בית

לאחרונה נתקלנו במונח "בדק בית" במהלך שיחות עם מכרים והתביישנו לומר שאינינו מכירים במושג המדובר. לאחר זמן מה, החלטנו שלא להישאר אדישים לצמד המילים שנשמעות

קראו עוד »