חיפוש

ארונות אמבטיה – מה היתרונות בעיצוב שלהם

במידה ואתם מוצאים את עצמכם שוב מחפשים כיצד לעצב ולחדש את ארונות האמבטיה, או את עיצובה הכללי, אולי הגיע הזמן לשים לב לדברים שלא עשיתם נכון עד כה.

לרוב ההכרח להחליף כל כך הרבה עיצובים לא נובע מאופנה, אלא מרהיטים שנרכשו בייצור תעשייתי שפשוט כשלו בתפקידם לאחר כשנה בודדה.

אז איך נמצא רהיטים עמידים ובטוחים לחדר האמבטיה?

בחדר המקלחת, למעט האמבטיה שלנו, ישנם כלל הרהיטים המשלימים דוגמת הארונות והשידות. בתעשיות הענק לרוב נמצא רהיטים אלו עשויים מפלסטיק לא בטיחותי ובעיקר מתפרק ונוטה להישבר לאחר תקופה מאד קצרה. לכן, ארונות אמבטיה מעוצבים הם הפתרון האולטימטיבי ובעיקר החסכוני למצב, אבל חשוב לדבר על הסיבות לכך.

 

בטיחות

ארונות אמבטיה מעוצבים, לעומת אלו המיוצרים באופן תעשייתי, הינם בטוחים יותר לשימוש. הסיבה לכך היא כי הם מיוצרים באופן יחידני, תחת תשומת לב רבה ואישית לכל פעולה הנעשית לשם עיצובם ובנייתם. כמו כן, אנו נוכל לבקש שילוב אלמנטים בהתאם להמלצת היצרן, או מהחקר שלנו, שיכולים לוודא בטיחות ברמה גבוהה יותר, בעיקר אם ישנם ילדים בבית.

 

חיסכון

כפי שציינו, תוכלו לשים לב שאתם נוטים להחליף ארונות אמבטיה תלויים כמעט כל שנה עד שנתיים. זאת עקב העובדה שאם הם לא מיוצרים בעיצוב אישי ועל כן אינם עמידים בפני אתגרים שונים, כמו הרכבה בטוחה, בלאי, שברים ועוד. אם כן, ככל שנחליף יותר ארונות כל כמה שנים כך יוצא שלטווח הארוך הוצאנו הרבה יותר כסף.

לחילופין , השקעה חד פעמית, מעט גבוהה יותר תבטיח ארונות עמידים יותר, עיצוב שהוא לטעמנו, בטיחות מובטחת, וכמובן חיסכון כלכלי.

 

עיצוב

לבסוף, כמובן לא נוכל לשכוח את אחד האלמנטים הכי חשובים והכי מהנים שכלולים בהזמנת ארונות אמבטיה מעוצבים. עם ארונות אמבטיה מעוצבים נוכל לקבל יד יותר חופשית עם הצבע, הצורה, הסגנון וכמובן כל אלמנט אחר שנרצה. נוכל להתאים את העיצוב והצבע בדיוק לחזון הסגנוני שיש לנו עבור חדר האמבטיה שלנו.

במיוחד עבור חדר האמבטיה, חשוב לשים לב לחומרי הגלם אותם נבחר. לרוב מומלץ לעבוד עם קרמיקה איכותית שלא נשברת בקלות וכמובן עץ מלא. קרמיקה איכותית תשמור על כך שלא יקרו תאונות מצערות העלולות לפגוע במשתמשים. עץ מלא הוא אופציה נפלאה לעיצוב ושימור של הארונות לאורך זמן, כלל הניתן.

 

לסיכום

לעיצוב ארונות אמבטיה יתרונות משמעותיים. העיקרי בהם הוא החיסכון הכלכלי הטמון בכך וזאת היות והדבר מונע מאתנו להוציא כל כמה שנים ספורות סכומים כביכול פעוטים עבור ארונות חדשים. בנוסף, עם ארונות מעוצבים נוכל לשלוט יותר בעיצוב וכל מה שכלול בתוכו, כולל חומרי הגלם, אך בעיקר במידת הבטיחות הכלולה בייצור שלהם. זה האחרון חשוב ביותר במיוחד אם ישנם ילדים בבית.

חדר רחצה

 

אולי יעניין אותך גם

תמונות אומנותיות לבית
תמונות אומנותיות לבית

תמונות אמנותיות הן לא רק פריטי נוי, אלא גם דרך להוסיף עניין, צבע ואישיות לחלל. הן יכולות לשקף את הסגנון האישי שלכם, ליצור אווירה מיוחדת

קראו עוד »
פקח בית
בדק בית מקבלן

רכישת דירה היא לעיתים קרובות הרכישה הגדולה והמשמעותית ביותר שנבצע בחיים. זאת הקנייה הגדולה ביותר שנעשה ולרוב היא מלווה בהלוואות לטווח זמן ארוך. לרוכשי דירה

קראו עוד »
בדק בית
בדק בית

לאחרונה נתקלנו במונח "בדק בית" במהלך שיחות עם מכרים והתביישנו לומר שאינינו מכירים במושג המדובר. לאחר זמן מה, החלטנו שלא להישאר אדישים לצמד המילים שנשמעות

קראו עוד »