ארון הזזה – הפתרון המושלם לחדר קטן

רבים חו\שבים שארונות הזזה מתאימים רק לחללים גדולים שיש מקום להתקנת ארונות הזזה גדולים.

זוהי טעות שכן לארונות הזזה ישנם יתרונות משמעותיים דווקא לחדרים קטנים וההתקנה של ארונות ההזזה בחדרים קטנים יכולה להיות משתלמת במיוחד.

במאמר הזה יוצגו שלוש סיבות מדוע כדאי לבחור לקנות ארונות הזזה לחדר קטן – החיסכון במקום בחדר ,ההשפעות העיצוביות של הארון וההתאמה לצרכים המיוחדים של החדר.

 

החיסכון במקום

כאשר מדובר על ארונות הזזה בחדרים קטנים – אחד היתרונות הגדולים הוא החיסכון במקום שארון ההזזה מאפשר. קודם כל, ארון ההזזה, לא חייב מרחב פתיחה של הדלת (כמו שארון רגיל צריך), לכן, ניתן למקום רהיטים ומוצרים אחרים בצמידות אליו באופן שלא משפיע על הפתיחה של הארון.

המשמעות היא שנפתחים עוד כמה עשרות סנטימטרים שהיו צריכים להיות מוקדשים לארון שלא היו קודם. כאשר מדובר בחדר קטן – זהו מרחק משמעותי מאוד שיכול לייצר תחושה שמגדילה את החדר וכמובן מאפשרת למקם באופן יעיל את כל הריהוט שרוצים בחדר.

 

ההתאמה לצרכים המיוחדים של החדר

יתרון אחר שיש לארונות הזזה הוא האפשרות לעצב את חלל הפנים של הארון באופן כזה שיהיה מדויק לצרכים של בעלי הארון. כאשר מדובר בחדר קטן, פעמים רבות אין מספיק מקומות אחסון או מקום לדברים נוספים – ולכן הארון יכול לשמש בתור פתרון מושלם.

למשל, בתוך ארונות הזזה ניתן בקלות למקם מגירות מסוגים ומגדלים שונים – מה שהופך את הארון גם לחלל שבו ניתן לאחסן פריטים שלרוב היו מאוחסנים בשידה ובכך חוסכים את הצורך בריהוט נוסף שפעמים רבות אין מספיק מקום אליו בחדר והוא ייצר תחושה מאוד עמוסה.

משום שניתן לעצב את החלק הפנימי של הארון, ניתן להתקין בו גם טכנולוגיות שונות, למשל להכניס את הטלוויזיה לתוך הארון – מה ששוב מאפשר להגדיל את היעילות מבחינת המקום של הארון – במקום גם ארון וגם שידה עם טלוויזיה ניתן לשלב את שני הדברים ולחסוך את מקום ולהתאים את הארון באופן מדויק לחדר שבו הוא נמצא, ואפילו בזול שכן ישנם ארונות הזזה במבצע.

 

התרומה של הארון לעיצוב החדר

ארונות הזזה מאפשרים ברמת העיצוב של החדר מספר דברים שארון רגיל לא היה מאפשר – הם יוצרים תחושה של קווים ישרים ונקיים, מייצרים תחושה של פתיחות החלל ומאפשרים לייצר מראה איכותי וירידה לפרטים הקטנים.

בגלל הצורה של ארונות ההזזה הם בנויים בתור קווים ישרים – דבר שנמצא חזק באופנה מצד אחד ומן הצד השני מייצר תחושה של פתיחות החלל וכך מגדיל את החדר – יתרון גדול מאוד כאשר מדובר על חדר קטן וישנו חשש לצפיפות ודחיסות של רהיטים בחדר.

המראה האיכותי והיוקרתי שארונות הזזה מייצרים הוא אפשרות מהירה וקלה להעלות את המראה של החדר ולקבל את היתרונות הפרקטיים של הארון.

 

חלל מעוצב

אולי יעניין אותך גם

פעוט
3 שידות החתלה מעוצבות לבית

שידות החתלה לתינוקות התחילו כפתרון כך שההורים יוכלו לפעול בגמישות ונוחות מחוץ לבית, אפילו כשהילדים שלהם באים איתם. בשנת 1986 החלו להתקין ברחבי העולם שידות

קראו עוד »