איך בוחרים ארון בגדים?

תלבושות, אחסון, עיצוב החדר- כל אלו קשורים לרהיט הכי מפוספס בחדר. אי פעם חשבתם על מה הופך ארון לארון טוב? תמשיכו לקרוא.

 

ארון טוב-

ארון בגדים הוא אחד מהרהיטים הגדולים ביותר בחדר השינה, בנוסף חוץ מהמיטה הוא הרהיט עם השימוש הרב ביותר. כל בוקר מחדש אתם נעמדים מול ארון הבגדים שלכם ולא מבינים שהוא משפיע ישירות על איך תראו, כמה מהר תתארגנו ועל איך הבגדים שלכם ישמרו לאורך זמן. ארונות מומלצים הם ארונות שעונים על הקריטריונים שנפרט בהמשך. בחירת הארון אולי נדמית כמו בחירה חסרת משמעות אך הגודל של הרהיט בשילוב תכיפות השימוש בו הופכת את הבחירה לקריטית. הנה כמה שלבים שיעזרו לכם בבחירת הארון המושלם-

הגדרת הצורך: השלב הראשון בבחירת ארון מושלם הוא הגדרת הצורך שלכם. זהו אילו פריטים קיימים לכם בארון ובאילו אתם משתמשים הכי הרבה. האם אתם מרבים ללכת לארועים וחצי מהמלתחה שלכם היא בגדי תלייה או שאתם מכורי מכון שלובשים בעיקר בגדי אימונים מקופלים. האם מדובר בארון לאישה שלובשת בעיקר שמלות או למכור לסניקרס עם אוסף ענק של נעליים. יהיה אשר יהיה זיהוי הצורך הוא הצעד הראשון והחשוב ביותר בבחירת הארון שלכם. לחובבי ספורט שווה ללכת על ארון מדפים ומגירות ולעומתם לנשות השמלות ואנשי הארועים שווה לבחור בארון עם הרבה מקום תלייה.

רכישת הארון: ארון הוא רהיט גדול שיכול לנוע במחיר בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים. כשאתם מחפשים לקנות ארון שימו לב שאתם מחפשים רהיט איכותי. כמובן שבכל טווח מחירים האפשרויות הן שונות אך לרוב תזהו ארון איכותי במשקלו, ברמת הגימור וגם במוניטין של החברה ממנה אתם רוכשים את הארון. עץ איכותי ואמיתי לרוב יעלה יותר וישקול יותר אך הוא גם יחזיק לשנים רבות יותר ולטווח הארוך כנראה יחזיר את ההשקעה בו- בדומה לדברים רבים בחיים קנית בזול שילמת ביוקר.

התאמה מרחבית: לפני שאתם נכנסים לאוטו ונוסעים לחנות הרהיטים קחו שנייה למדוד את השטח שאליו אתם מחפשים לקנות ארון. בעזרת מטר תמדדו את הגובה, הרוחב והעומק של הארון שאתם תצטרכו לחלל וחשבו מראש היכן תמקמו אותו. ארון שאינו יתאים במידותיו עלול להפריע במעבר בחלל, לא לאפשר גישה אל כל המדפים או פתיחה מלאה של הדלתות, להעיק על חלל בגודלו ביחס לחדר ועוד- לכן חפשו ארון במידות המדוייקות לכם וקחו בחשבון את טווח פתיחת הדלת ואת השטח להסתכלות במראה או שתבחרו בארון הזזה.

 

לסיכום-

הארון המושלם יחכה לכם באחת מחנויות הרהיטים בארץ, שימו לב שאתם מחפשים אחר ארון איכותי, שמתאים לכם במידותיו ובמאפייניו הפנימיים. בחרו את הארון בקפידה ועם קצת עבודה מקדימה תוכלו למצוא ארון מושלם שיקל על החיים שלכם לפחות במעט.

אָרוֹן בְּגָדִים

אולי יעניין אותך גם

טיפים לבחירת סידור עם שם
טיפים לבחירת סידור עם שם

הסידור משמש אותנו לאורך התפילות השונות. גם במקרה בו אנחנו פשוט רוצים להודות ולהתפלל מקרב הלב, אנחנו פותחים את הסידור היקר לליבנו. החשיבות הרבה של

קראו עוד »