חיפוש

איך בוחרים אקססוריז לבית?

בחירה של פריטי אקססוריז לבית מעמידה אותנו בפני אתגר מסוים. מצד אחד לא מדובר על פריטים שאנחנו חייבים שיהיו בבית ולכן לא תמיד ברור לנו אלו פריטים לקנות ומה חשוב שיהיה בהם. מנגד, לכולנו ברור שהעיצוב של הבית מושפע לטובה מהנוכחות של אותם פריטים כך שלוותר עליהם זו גם לא אופציה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין איך בוחרים אקססוריז לבית.

 

אקססוריז לבית

פריטי אקססוריז הם אותם פריטים שאנחנו לכאורה יכולים לוותר עליהם, אולם אם העיצוב של הבית חשוב לכם אז אי אפשר בלעדיהם. שידות, מנורות מעוצבות, אגרטלים, כיסאות מיוחדות ועוד שלל מוצרים עונים להגדרה הזו, וסביר להניח שאם אתם עומדים לפני עיצוב הבית גם אתם מבינים שצריך לבחור את הפריטים הללו. ברומו עיצובים כאן כדי לעזור לכם במשימה הזו עם כמה טיפים חשובים.

אביזרים לבית

מה הצבעים שאנחנו רוצים

הדבר הראשון שעליכם להחליט הוא מה הצבעים שהייתם רוצים ששילטו במרחב. חשוב להבין שאי אפשר ליצור באותו מרחב נוכחות של מספר צבעים מנוגדים כיון שהדבר פגוע בעיצוב שלו. כדאי לקבוע מראש מה הגוונים שהיינו רוצים שיהיו דומיננטיים ועל פיהם לבחור את פריטי האקססוריז. זה גם יעזור לכם לצמצם את האפשרויות שלכם כיון שתוכלו להתעלם מפריטים בצבעים לא מתאימים.

 

עיצוב פונקציונלי

התפיסה של עיצוב פונקציונלי היא תפיסה שלא מעט אנשי מקצוע בתחום העיצוב מאמצים. בתפיסה הזו אנחנו לא מציבים פריטים רק בתור דקורציה אלא מנסים לקחת פריטים שבכל מקרה צריכים להיות במרחב ולדאוג שהם יהיו גם פריטים דקורטיביים. מנורות מעוצבות, מראות מפוארות וכיסאות מעוצבים הן דוגמאות מצוינות לכך שפריטי אקססוריז יכולים להיות כאלו שאנחנו משתמשים בהם.

 

איפה קונים את הפריטים

עיצוב פריטי אקססוריז הוא דבר שקשה למצוא בו קו אחיד. לכל מעצב יש את הקו שבו הוא בוחר ללכת, ולכן כדי לא ליצור עומס במרחב שאותו אתם מעצבים מומלץ לרכוש את כל פריטי האקססוריז במקום אחד, כדי שיהיה קו אחדי שבו הם מעוצבים. באופן הזה תוכלו בקלות לעצב את הבית בצורה הרמונית שתדגיש את הבחירות העיצוביות שלכם.

 

כמה זה עולה לנו

הדבר האחרון שחשוב לעשות הוא לקבוע תקציב לרכישת פריטי האקססוריז. כמו בכל דבר בתחום העיצוב והבית, השמיים הם הגבול מבחינת מחיר. אז אם אתם לא רוצים לקרוע לעצמכם את הכיס, קבעו מראש את התקציב שאתם מקצים לצורך קניית הפריטים.

 

לסיכום

בחירה של פריטי אקססוריז צריכה להיעשות מתוך כמה מבטים. המבט הראשון הוא לבחון מה הגוונים והצבעים שהיינו רוצים שיהיו בבית. לאחר מכן נסו לבחור פריטי אקססוריז שיהיו שימושיים כדי שהנוכחות שלהם במרחב תהיה טבעית יותר. מומלץ לרכוש את כל הפריטים במקום אחד כדי שהם ייצרו הרמוניה במרחב בו הם נמצאים. כדאי גם לקבוע מראש תקציב עבור רכישת הפריטים.

בחירת אביזרים לבית

אולי יעניין אותך גם

תמונות אומנותיות לבית
תמונות אומנותיות לבית

תמונות אמנותיות הן לא רק פריטי נוי, אלא גם דרך להוסיף עניין, צבע ואישיות לחלל. הן יכולות לשקף את הסגנון האישי שלכם, ליצור אווירה מיוחדת

קראו עוד »
פקח בית
בדק בית מקבלן

רכישת דירה היא לעיתים קרובות הרכישה הגדולה והמשמעותית ביותר שנבצע בחיים. זאת הקנייה הגדולה ביותר שנעשה ולרוב היא מלווה בהלוואות לטווח זמן ארוך. לרוכשי דירה

קראו עוד »
בדק בית
בדק בית

לאחרונה נתקלנו במונח "בדק בית" במהלך שיחות עם מכרים והתביישנו לומר שאינינו מכירים במושג המדובר. לאחר זמן מה, החלטנו שלא להישאר אדישים לצמד המילים שנשמעות

קראו עוד »