חיפוש

איזו תמונה מומלץ להדפיס על קנבס למרכז הסלון

חלק נכבד מעיצוב הסלון הוא התמונות שאתם בוחרים למקם בו. התמונות מוסיפות לאווירה שהסלון משדר, ומשדרות כי הושקע מאמץ רב בחשיבה על הפרטים. סוג בולט של תמונות שניתן למקם בסלון הוא תמונות אשר מודפסות על קנבס. נבין מה הן הדפסות על קנבס, מה יתרונותיהן, וכיצד נבחר את התמונה אותה נדפיס על קנבס למרכז הסלון.

 

מהי הדפסה על קנבס

קנבס הוא סוג של בד, אשר ארוג בצורה גסה והדוקה. בשנים האחרונות, בד בבד עם התפתחות איכות ההדפסה, בד הקנבס נעשה פופולרי בתור בסיס להדפסה. בד הקנבס משמש להדפסת תמונות, לציור, לשכפול אומנויות, ועוד. בהשוואה לתמונות רגילות, להדפסת תמונות על בד קנבס ייחודיות ושונות, והיא תעניק לסלון מראה אמנותי ויצירתי.

כיום, כמעט כל תמונה ניתן להדפיס על קנבס, בגדלים שונים, ובתצורות שונות. לרוב ניתן לעשות זאת בנוחות ובקלות, על ידי הזמנה אונליין. בנוסף, תמונת הקנבס אינה נדרשת למסגרת חיצונית, ובכך נחסך גם חיפוש שעלול להיות מתיש מעט, אחר מסגרות שיעניקו גם מראה אסתטי, וגם יתאימו במידות לתמונה.

 

הסתמכו על הטעם האישי שלכם

כלל אצבע חשוב בדרככם לבחור את התמונה שתדפיסו למרכז סלון ביתכם, הוא להסתמך על הטעם האישי שלכם. רבים עלולים ללכת אחרי מה שנמצא באופנה, ולא מה שנוגע לטעם האישי שלהם. כך, ייוצר מצב בו קיימת תמונה דומיננטית וניכרת בסלון שלכם, שאולי מרשימה את האורחים המבקרים לעיתים, אך גורמת לכם להיות לא מרוצים.

בנוסף, חשוב לזכור, שאופנה משתנה לעיתים תכופות. מה שנחשב כאופנתי וקלאסי כיום, אין הכרח שייחשב כך בעוד חמש שנים, או אפילו בעוד שנה. לכן, מומלץ להסתמך על הטעם האישי שלכם, שיסייע בבחירת תמונה שגם תחזיק לטווח הארוך, וגם תהיה רלוונטית תמיד ולא מסתמכת על טרנדים מתחלפים.

 

זיכרון אישי

תמונה המבוססת על זיכרון בעל ערך סנטימנטלי, תתאים מאוד להדפסה על קנבס במרכז הסלון. למשל, תמונה מטיול משפחתי שזכור, או אירוע משפחתי מרגש, יהיו מתאימות ביותר. התמונות הללו נשארות רלוונטיות לאורך שנים ואף יותר, וההדפסה על קנבס מעניקה להן מראה יצירתי בעל ערך מוסף, מעבר להדפסה כתמונה רגילה.

 

התאמה לחלל הסלון

דבר נוסף שחשוב לזכור לפני הדפסה על קנבס, הוא להתאים את התמונה הנבחרת לחלל הסלון. ההתאמה תתבטא בהבנה של גודל החלל, וגודל התמונה ביחס לחלל הסלון. אם מדובר בחלל קטן יחסית, לא מומלץ להדפיס תמונה גדולה מידי שתשתלט על  הסלון ותעניק מראה לא אסתטי.

בנוסף, רצוי שהצבעים של התמונה אותה אתם מזמינים, יהיו דומים לגוונים הדומיננטיים בחלל הסלון. לעיתים התמונה יכולה להיראות לכם יפה ומדליקה, אך לאחר ההדפסה תגלו שעל נוף הסלון היא כלל איננה מתאימה.

 

לסיכום

במאמר זה הסברנו מה היא הדפסה על קנבס, ומה היתרונות של הדפסה זו. תוכלו להשתמש בכלים הללו כדי ליצור לעצמכם את הסלון המושלם והמעוצב ביותר. בהצלחה.

תמונה

 

אולי יעניין אותך גם

תמונות אומנותיות לבית
תמונות אומנותיות לבית

תמונות אמנותיות הן לא רק פריטי נוי, אלא גם דרך להוסיף עניין, צבע ואישיות לחלל. הן יכולות לשקף את הסגנון האישי שלכם, ליצור אווירה מיוחדת

קראו עוד »
פקח בית
בדק בית מקבלן

רכישת דירה היא לעיתים קרובות הרכישה הגדולה והמשמעותית ביותר שנבצע בחיים. זאת הקנייה הגדולה ביותר שנעשה ולרוב היא מלווה בהלוואות לטווח זמן ארוך. לרוכשי דירה

קראו עוד »
בדק בית
בדק בית

לאחרונה נתקלנו במונח "בדק בית" במהלך שיחות עם מכרים והתביישנו לומר שאינינו מכירים במושג המדובר. לאחר זמן מה, החלטנו שלא להישאר אדישים לצמד המילים שנשמעות

קראו עוד »